K patnáctinám dětská taneční country skupina nadělila sobě i divákům strhující podívanou - taneční Megashow. V Tylově divadle předvedla divákům mimo jiné i taneční vystoupení, která zatancovala na Mistrovsví ČR v dětských country tancích v Přerově, odkud přivezla čtyři mistrovské tituly. Na parketě si doma zatancovalo všech téměř osmdesát členů skupiny, včetně přípravky. Pro mnohé to bylo první vystoupení.

Dát dohromady tolik předtančení znamená přivézt na místo několik desítek bot, správně napočítat sukně, košile a klobouky. To vše se neobejde bez obětavé práce a kamarádství vedoucích i ostatních lidí kolem.

Tanečníci na parketě to vzali zgruntu. Od začátku předvedli taneční styly tak, jak postupně vznikaly a tak, jak se jim skupina věnuje. Takže nejmladší tanečníci předvedli klasické tance, mihli se tu i Mexičané se svými klobouky. Pak pokračovaly vlastní choreografie ve stylu country.

Nejvíce diváky pobavilo show. V něm tanečníci ukázali, jak najít nevěstu sedmi bratrům, či jak vychovávat malé děti. Zdatní pánové si hravě poradili v hospodské rvačce. Nechyběl ani nejmodernější styl line dance, který se nejvíce podobá současné moderně. Vidět v závěru všechny tanečníky na jevišti je obrovská síla. A tu je také třeba popřát všem zúčastněným do další práce.