Životopisný snímek ověnčený čtyřmi Oscary nebyl prvním, který se v nově utvořeném letním kině v krušovickém pivovaru promítal. „Jsem rád, že se na zrekonstruovaném nádvoří podařil vytvořit prostor pro letní kino a po Postřižinách se promítá už druhý film, tentokrát o kapele Queen. V rámci Léta v Královském pivovaru Krušovice bych všechny rád pozval na další koncert. Tuto sobotu u nás vystoupí Krušovická Trojka a Beatles revival,“ vyzval přítomné ředitel pivovaru Michal Rouč.

„Queenovou náladu“ vnesla na nádvoří plzeňská formace, která si Rakovnicko v poslední době velmi oblíbila. Pilsen Queen tribute band zahrál s velkou autenticitou prakticky všechny velké hity britské legendy. Samozřejmě nemohla chybět nejslavnější píseň Bohemian Rhapsody, příchozí si vyslechli i další hitovky, jako We Are the Champions, The Show Must Go On, I Want To Break Free, I Want it All, Radio Ga Ga nebo Another One Bites the Dust. Kromě toho si zájemci mohli prohlédnout pivovar.

Další příležitost budou mít milovníci zlatavého moku v sobotu od 18 hodin. Poslední akcí na nádvoří krušovického pivovaru bude projekce filmu Ženy v běhu, která se uskuteční 14. srpna od 21:30 hodin.