Pub v Pecínově je už na první pohled stylová hospůdka, avšak dobře ukrytá před zraky veřejnosti, která na vás dýchne nevšední atmosférou, a po vstupu do místnosti okamžitě zapadnete. Stejně jako Rakovnický deník. Na sále hospody se totiž v sobotu uskutečnilo vystoupení muzikantů, kteří se sem každoročně za svým publikem rádi vrací.

"Scházíme se zde v sále každý rok a vždy máme nějakého hosta. Letos jsme setkání pojali tak, že máme ochutnávku vín manželů Jarmily a Pavla Sukopových z moravských Ratíškovic, aby lidé okusili i něco jiného, než jen vaječný koňak," řekla primáška cimbálovky Jaroslava Poláková.

Více než tříhodinový večer si příchozí užili, stejně jako přehlídku písní a ochutnávku vín. Ve druhé půli večera si s cimbálovkou zazpívala i jedna slečna z publika. Jelikož se jednalo o studentku Elišku, která už bude brzy sbormistryní, projevila svůj hudební sluch a talent přímo na pódiu. Patrně si po sobotním úspěchu s cimbálovkou zazpívá ještě i jindy.

Povedeného Silvestra, hodně zdraví a úspěchů v roce 2019 popřáli všem z pódia muzikanti ve složení: primáška a houslistka Jaroslava Poláková, basista František Bušek, cimbálista David Bušek, houslistka Milena Novotná, houslista Vojta Vaněk a houslista Bohumil Chochola.