Prvním představením na programu je Kocourek Modroočko v podání divadelního souboru HUGO při ZUŠ Prostějov. Začátek představení, které je určené pro děti od 5 let, je ve 14 hodin. Ještě tentýž den jste zváni na Čarovnou rybí kostičku od divadelního souboru Podivilo ažažAš (určeno dětem od 4 let).
Druhý den přehlídky ve čtvrtek 8. listopadu, je pro vás připraveno představení Čert a Káča. S tím přijelo divadlo Dráček Brno. Začátek je od 10 hodin a je určeno dětem od 3 let. Od 14 hodin můžete zhlédnout divadelní představení s názvem Polní žínka Evelínka v režii divadelního souboru Tábor. Toto představení je určeno pro děti od 6 let. Čtvrteční program ukončí Matěj a čarodějnice v podání divadelního souboru při TJ Sokol Lázně Toušeň (určeno pro děti od 5 let). Začátek je v 18 hodin.

Den třetí, pátek 9. listopadu, zahájí v 10 hodin Pipi dlouhá punčocha, se kterou přijde do Rakovníka divadlo Malá scéna Zlín. Určeno je pro děti od 2 let. Ve 14 hodin bude zahájeno představení Na cestě v podání Studia Divadla Dagmar Karlovy Vary. To je určeno pro děti od 8 let. Pátek uzavírá v 19 hodin inspirativní představení Dvacet tisíc mil pod mořem ve ztvárnění divadla Polárka Brno. Toto představení je určeno pro žáky II. stupně základních škol a pro studenty středních škol.

Na sobotu jsou přichystána další tři představení. Tím prvním je od 10 hodin Ostrov pokladů, který přijede představit divadlo POINT při Gymnáziu J. Wolkera Prostějov. To je určeno dětem od 12 let věku. Od 15 hodin vystoupí na prknech Tylova divadla v Rakovníku divadelní spolek Rotunda Znojmo s představením Kterak se o princeznu čert pokoušel. Představení je určeno pro děti od 6 let. Sobotní večer pak bude patřit divákům starším patnácti let, kteří budou moci zhlédnout od 19.30 hodin představení U zeleného papouška. Jedná se o absolventské představení Kurzu praktické divadelní režie a slavnostní vyřazení frekventantů.

Poslední den
Poslední přehlídkový den, kterým je neděle 11. listopadu, bude na programu v Tylově divadle jedno představení, a to Tři mušketýři v podání divadla ALFA Plzeň. Je určeno pro žáky 3. – 7. tříd ZŠ. Začátek je v 11 hodin. Ve 12.30 hodin pak bude přehlídka slavnostně zakončena. Dojde k vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších výkonů.