V pátek od 18 hodin vystoupí v Kulturním centru Rakovník Ideal Band. Následující den se hudební scéna přesune do letního kina, kde se začíná již v 10 hodin. Postupně zde zahrají Krajanka, Eva Blondýna Suková, Last Moment, Ill Fish, Rock Slaves, The Backwards a hlavní hvězdou sobotního večera bude známá poprocková skupina Support Lesbiens. Její koncert začne v 22:30 a vstup je zdarma.

V Roubence Lechnýřovně se v sobotu od 10 do 17 hodin koná Jarmark na dvorku. Kromě řemeslných stánků nebude chybět ani živá hudba. Dopoledne vystoupí Viktorie Zimmermannová, odpoledne kapela Pokaždý jinak. Na své si přijdou i děti. Vedle pouťových atrakcí si pro ně Klub Domu dětí a mládeže připravil v sobotu od 9 do 17 hodin Den otevřených dveří. Děti si kromě luštění mohou zkusit tvořivé dílničky a nebo si prohlédnout chov DDM. Mimoto pořádá Dům dětí a mládeže v Čermákových sadech na hřišti ve stejný den od 14 do 16 hodin akci Hurá do školy plnou her a soutěží.

Z výstav bude k vidění v budově gymnázia 46. Výstava kaktusů a jiných sukulentů, a to od pátku do neděle vždy od 9 do 17 hodin. Fotoklub Amfora pořádá na Husově náměstí před radnicí v sobotním dopoledni Výstavu na provázku. Botanická zahrada SZEŠ nabídne v sobotu a neděli od 9 do 17 hodin výstavu Tajemný svět masožravých rostlin a svoji výstavu budou mít o víkendu i rakovničtí chovatelé ve Vladislavově ulici.

Páteční Deník s TV magazínem.