„Od průvodců se dozvědí informace o historii a podívají se do některých provozů, kde se světové pivo vaří. Prohlédnou si také zrekonstruované nádvoří s novou výsadbou stromů, které se nedávno otevíralo,“ doplňuje Kateřina Veitová, PR Manager společnosti Heineken.

Exkurze se budou konat od 13 do 18 hodin, registrace je na místě. V době konání slavností lze také navštívit nově otevřené muzeum.

Páteční Deník s TV magazínem.

Na královské stage bude hrát po celý den celkem sedm kapel. Ve 12.15 hodin zahrají Megaphone, ve 13.15 hodin Sto zvířat, od 15 hodin rozezní pivovar Wohnout. Pražskou rockovou partu bratrů Homolových vystřídá v 16.30 hodin kapela This. V 18 hodin vystoupí Circus Brothers a v 19.30 hodin rakovnická bigbítová legenda Brutus.

Oslavy piva zakončí hlavní hvězda večera – skupina Tři sestry, která začne ve 22 hodin. „Letos se ovšem návštěvníci mohou těšit i na doprovodné pódium, kde vystoupí DJ duo Malalata a různé regionální kapely,“ přibližuje Kateřina Veitová.

Akcí bude provázet populární herec Tomáš Matonoha. Vstup je zdarma a pro návštěvníky je rovněž zajištěna kyvadlová doprava.