Něco o Nikol
Sama Nikol vysvětluje: „Fotografuji, protože mi to nabízí možnost tvůrčí seberealizace, kde mohu na „věci" nahlížet trochu jiným pohledem, mohu „utéci" od každodenní reality, poznávat nová místa a mnohdy i zajímavé lidi."
Narodila se v pátek 13. v roce 1991.
Je studentkou České zemědělské univerzity. Je možné ji vidět jako brigádnici za barem v Pasage nebo jako komparsistku v reklamách a filmech.

Něco o Vladimírovi
Vladimír konstatuje: „O fotografii se zajímám již několik let, ale nedá se přímo říci, že bych byl zapáleným sběratelem nepohyblivých obrázků."
Účastnil se již několika kolektivních výstav (skupiny Varietas a R98) a některé z nich i spolupořádal. Zájem o vystavování vlastních fotografií v něm byl vyvolán jako reakce na zhlédnuté výstavy fotografií. „Nejsem zastáncem jedné výhradní techniky snímání obrazu. Své fotografie pořizuji černobíle a zásadně s nimi v elektronické podobě dále nemanipuluji," popsal Vladimír.
Má v oblibě spojení zvuku (hudby) s vizuálním rozměrem (světlo, video, obraz aj.)
Narodil se roku 1988 v Rakovníku, kde v současnosti žije. Po absolvování GZW Rakovník vystudoval politologii na Filozofické fakultě ZČU v Plzni.

Jejich fotografie z pohledu návštěvníka nabízejí začátek či konec příběhu, tajemství, možnost mnoha výkladů. A určitě si tuto zajímavou expozici nenechte ujít.

Společnou výstavu mladých talentovaných umělců z Rakovníka připravila Rabasova galerie a najdete ji až do 
4. července ve ve Výstavní síni na radnici.