Miminka z této fotogalerie najdete v sobotním vydání Rakovnického deníku - 8.11.

Nejspíš jste zaregistrovali, že v pondělí tohoto týdne byl ukončen provoz porodnice v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Přesto bychom vám i nadále rádi přinášeli fotky právě narozených miminek, aby ani vaše dítě neztratilo šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na e-mail: lenka.sixtova@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku, nebo zde na webu. Tady najdete i všechna miminka, která již v tištěném Deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

V případě, že se vaše dítě narodí v porodnicích v Kladně, Slaném či Hořovicích, můžete požádat fotografa tamního Deníku, který každý týden dochází fotit miminka do porodnice, aby vyfotil i vaše dítě a fotku nám poslal do rakovnické redakce.

Pokud k nám fotky miminek doputují, budete moci i nadále hlasovat a volit tzv. Sympaťáka týdne. Hlasování trvá vždy od sobotního rána do páteční 12. hodiny. Z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut. Na konci roku nás pak čeká volba Sympaťáka roku 2014.

Lenka Sixtová