„Jsem ráda, že se mohu podílet na této anketě a přispět další malou radostí rodičům, kteří prožívají štěstí při narození miminka. Přeji všem zúčastněným vše nejlepší a těším se na všechny 'Sympaťáky'," sdělila majitelka Lékárny U parku Darina Svobodová.

A jak se vlastně bude soutěžit?

V Rakovnickém deníku každou sobotu nacházíte novorozená miminka rakovnického regionu. Od sobotního rána je také na našich webových stránkách www.rakovnicky.denik.cz umístěna anketa, kde čtenáři hlasují pro „Sympaťáka týdne".

„Každý vítěz týdenního hlasování postupuje do ankety o Sympaťáka měsíce, následně z těchto vítězů vzejde vítěz roku," přiblížil Miroslav Elsnic, šéfredaktor Rakovnického deníku. Sympaťák měsíce získá od majitelky Lékárny U parku Dariny Svobodové poukaz na odběr zboží v hodnotě 300 korun. Sympaťák za rok 2014 si bude moci vybrat výhru ve výši 500 korun.

Nyní tedy odstartovala anketa o Sympaťáka října. Hlasovat můžete do 22.11. do 12 hodin. V dalším týdnu bude pak v tištěné verzi Deníku uveřejněn vítěz a rodiče vyzváni, aby do pátku do 12 hodin kontaktovali redakci a domluvili si vyzvednutí certifikátu a poukazu k nákupu v Lékárně U parku na Husově náměstí.

Pro Sympaťáka měsíce můžete také hlasovat pomocí kuponů z tištěného vydání Rakovnického deníku. O konečném pořadí pak rozhodne součet hlasování (webová anketa a tištěné kupony).


Autor: Lenka Sixtová