Zápasy uvidí tradičně štamgasti restaurace Panský mlýn v Rakovníku či nedaleko v Tipsport Baru v téže ulici. V Rakovníku budou fanoušci hokej sledovat jako obvykle také v restauraci Na Střelnici, kde se lze fandit také na zahrádce.

Kousek opodál se nachází penzion U Šéby, kde se rovněž vysílají hokejové přenosy. Hokej mohou zhlédnout také návštěvníci Astacusu, a to v otevíracích hodinách, avšak v případě zájmu i mimo ně.

Hokejové přenosy začnou v sobotu také v Ellas Burgru v Palackého ulici. "Minulý rok jsme začínali s promítáním mistrovství světa v ledním hokeji. Byli jsme čerstvě přestěhovaní a promítali jsme na zeď, bez markýzy a spíš než hokej to připomínalo Minecraft. Letos už máme plátno a markýzu, která umožní dobrý obraz i za slunečného počasí," prozradil provozovatel podniku Vít Škaloud.

Hokejový šampionát se bude vysílat také ve vesnických hospodách. Například v restauraci mutějovického pivovaru a možnost vidět utkání je také v restauraci hokovského centra Clearpoint. Majitel Petr Klier na vyžádání zapne promítací plátno o rozměrech 4 x 8 metrů.