Green byl pokryt oproti loňsku pouze nesouvislou vrstvou sněhu a bylo o několik stupňů tepleji. Rekord pouze vyrovnal vítěz silvestrovského golfového turnaje, když v obou kolech třikrát trefil jamku.

Přesto má už tradiční silvestrovský golfový turnaj stále stoupající úroveň. Možná je to tím, že když hráči počáteční úder poněkud přeženou a míček skončí ve strouze u živého plotu, či dokonce u sousedů, musí odpálit i více jak deset ran, aby míček skončil v jediné jamce jasně označené praporkem. A uznejte, čím víckrát musí odpálit, tím více má natrénováno.

Turnaj má svá specifická pravidla. Hraje každý, kdo má chuť, malí, velcí. Na kategorie se nehraje.
Počet kol se řídí počasím. Pokud je velká zima a hráči už toho mají dost, hraje se pouze na dvě kola. Zrovna tak se končí, když nastane velká tma a míček není vidět. Přestávky hráčům určuje grilované maso. Zkrátka, když je právě akorát, jde se jíst, aby nevystydlo. Pak se pokračuje dále.
Nechybí ani něco pro zahřátí.

Jednoduše golfový turnaj Rynoltice Open a venkovní grilovačka k mému Silvestru patří. Stejně jako posezení i zpěv a popovídání s partou dobrých kamarádů.

A že se to vždy protáhne hodně přes půlnoc, je to skvělé vykročení do nového roku, protože: Jak na Nový rok, tak po celý rok!
Letos ke golfu přibyl ještě petang. Od těch kovových koulí parádně zábly ruce, ale to vůbec nikomu nevadilo