Prvním z nich je šestapadesátiletý řidič Škody Octavia, který jel z Rakovnicka po silnici od Nového Strašecí směrem na Rudu. V mírné levotočivé zatáčce nedodržel vzdálenost za vozidlem Audi.

Jeho šedesátiletý řidič z Kladenska totiž prudce zabrzdil a řidič v Octavii narazil do zadní části vozu Audi. Nehoda se obešla bez zranění. Alkohol se u řidičů neprokázal. Škoda byla vyčíslena na osmdesát tisíc korun.

Ve druhém případě hladká silnice překvapila na Šustně sedmapadesátiletého řidiče z Liberecka. Ten řídil vozidlo Škoda Felicia od Hředel na Lišany. Při dojíždění k hlavní silnici, jak sám vypověděl, sešlápl brzdový pedál, ale dostal smyk a vozidlo vjelo přední částí do křižovatky.

Po hlavní od Krušovic se blížilo auto Škoda Fabia s jedenadvacetiletým řidičem. Škodovky se střetly. Škoda byla vyčíslena na sto dvacet tisíc korun. „Alkohol řidiči nenadýchali,“ potvrdil Pavel Hrbek z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.

Ve voze Škoda Felicia se lehce zranil řidič a jeho spolujezdkyně. Oba je převezla záchranná služba s pohmožděninami na chirurgii do Masarykovy nemocnice v Rakovníku.