„Dechová zkouška byla negativní, ke zranění nedošlo a celková škoda na svodidlech i vozidle byla vyčíslena na 85 tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Motorkářka skončila v nemocnici

V katastru Nového Strašecí došlo v neděli 10. května k ještě jedné dopravní nehodě, která se neobešla bez lékařské pomoci. Tu způsobila řidička motocyklu Suzuki jedoucí z Řevničova na Nové Strašecí. Na rovném úseku pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost stavu namoklé komunikace a s motocyklem při brzdění za kolonou spadla na silnici a ten ještě narazil do vozidla, které bylo před ní. „Při nehodě došlo k lehkému zranění řidičky, která byla převezena do rakovnické nemocnice, odkud byla následně propuštěna domů,“ přiblížila policejní mluvčí Michaela Richterová. Dechové zkoušky byly negativní. Škoda byla vyčíslena na 25 tisíc korun.

Převrátil se na střechu

V sobotu 9. května večer došlo na silnici první třídy č. 27 v katastru obce Drahouš k dopravní nehodě, kdy dvaačtyřicetiletý řidič vozu Volkswagen od Jesenice na Tlestky a při projíždění prudké pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost namoklé silnici, s vozidlem dostal smyk, najel na svodidla a následně mimo silnici, kde se převrátil na střechu. „Ve vozidle byli ještě dva spolucestující, z nichž jedno malé dítě bylo preventivně převezeno do kladenské nemocnice a následně propuštěno domů,“ přiblížila policejní mluvčí Michaela Richterová. Celková škoda byla vyčíslena na 130 tisíc korun.