U obce Řevničov došlo k dopravní nehodě, při které havarovaly dva vozy. Dvacetiletá řidička osobního vozidla značky Renault Clio jela ve směru od Nového Strašecí na Řevničov. Na rovném úseku silnice začala předjíždět před ní jedoucí nákladní automobil značky volkswagen s vozíkem. To řídil čtyřicetiletý muž z okresu Louny. Když řidička začala předjíždět, všimla si, že je již předjížděna jiným vozidlem, a tak strhla řízení vpravo. Při tom narazila do vozíku. V důsledku nárazu se přívěsný vozík uvedl do smyku a transportér vjel do pravého silničního příkopu, kde se převrátil na levý bok a střechou narazil do stromu. Řidička s Renaultem dostala smyk a sjela do levého silničního příkopu, kde se převrátila na střechu.

„U řidičky byla provedena dechová zkouška s výsledkem 0,52 promile v dechu. Ženě byl na místě zadržen řidičský průkaz. Dále se žena bez důvodu odmítla dostavit na odběr krve,“ řekl zástupce vedoucího DI Ladislav Heller. Při nehodě došlo k lehkému zranění u spolujezdců volkswagenu. Ti byli převezeni do kladenské nemocnice. Na místě zasahovali také přivolaní hasiči.

„Na místě jsme provedli protipožární opatření. O odtah vozidel se postarala policie,“ řekla mluvčí hasičů Lenka Kostková.
Celková škoda činila 130 tisíc korun.