Opilý řidič narazil v noci do stromu. On i jeho spolujezdci skončili v nemocnici

Týřovice – Zraněním tří osob skončila nebezpečná jízda mladého řidiče, který jel včera brzy ráno z Týřovic do Nezabudic. Viník v levotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy a narazil do stromu. On i jeho dva spolujezdci museli být vzhledem ke zraněním převezeni do rakovnické a pražské nemocnice. „Řidič navíc při dechové zkoušce nadýchal 1,51 promile, spolujezdci 1,67, resp. 1,35 promile. Řidič ani nepředložil řidičský průkaz,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová. Vzniklá škoda činí 40 tisíc Kč.

V Jesenici se střetly řidičky. Starší skončila v nemocnici

Jesenice – V Jesenici na křižovatce ulic Oráčovská, Bezručova, Wintrova a Krátká došlo k dopravní nehodě, která se neobešla bez zranění. Způsobila ji třicetiletá žena, která jela ve směru do centra po Oráčovské ulici, když při odbočování do Wintrovy ulice nedala přednost protijedoucímu vozu Citroen, který řídila dvaasedmdesátiletá žena. Jeho přední část narazila do zadní části vozu hříšnice a vůz byl navíc odhozen do protisměru, kde na chodníku narazilo do oplocení parku. Starší řidička byla převezena do rakovnické nemocnice. „Alkohol byl u obou řidiček vyloučen dechovou zkouškou. Celková škoda na obou vozidlech činí 105 tisíc korun,“ přiblížila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Náklaďák skončil v příkopu

Krušovice – Až v příkopu skončil řidič s nákladní soupravou a návěsem, který jel po karlovarské silnici směrem od Prahy. Na katastru obce Krušovice totiž najel na nezpevněný okraj silnice. „Dechová zkouška byla negativní, ke zranění naštěstí nedošlo,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová. Škoda byla vyčíslena na 110 tisíc korun.

Ilustrační foto.
KRIMI MIX: Lupič, dopravní nehoda a řidička v zákazu
Ilustrační foto
KRIMI MIX: Nehody u Skryjí a v Kačici