Stolní tenisté Šanova zvítězili nad okresním rivalem KST Rakovník ve 12. kole III. ligy 10:3.
Derby: Šanovští potvrdili roli favorita

První sníh řidiče překvapil
Ruda – Když v neděli v odpoledních hodinách napadl na Rakovnicku sníh, očividně to bylo pro mnohé řidiče překvapení. Policisté totiž během krátké chvíle vyjížděli hned k několika nehodám, při kterých řidiči dostali na zasněžené silnici smyk. U všech však byla příčinou příliš vysoká rychlost jízdy. V 17 hodin se bouralo u Rudy. Čtyřicetiletá řidička auta značky Citroën nedokázala na sněhu ubrzdit prudkou levotočivou začátku a ve smyku do protisměru nabourala protijedoucí auto. Naštěstí všichni vyvázli bez zranění.


Škoda čtvrt milionu korun
Svojetín – Ještě než policisté stihli došetřit nehodu u Rudy, byli přivoláni k další, tentokrát u Svojetína. Scénář byl však úplně stejný, jako v předchozím případě. Za nehodu mohl sníh na silnicích a vysoká rychlost jízdy 34letého muže, který jel se svým vozem Škoda Octavia po karlovarce směrem na Svojetín. Osudnou se mu stala pravotočivá zatáčka, při jejímž projíždění smykem najel do protijedoucího osobní auta, které řídil 37letý muž. Ten byl lehce zraněn. Celková škoda z obou nehod se vyšplhala na 250 tisíc korun.

Lávka u Tyršova koupaliště.
Lávky jsou v Rakovníku bezpečné, až na jednu


Boural a odešel. Policie ho hledá
Rakovnicko – Policisté pátrají po řidiči, který v pátek 8. prosince, pravděpodobně kolem 20. hodiny, havaroval s vozidlem do příkopu a poté z místa nehody odešel. Jde o řidiče vozu Volkswagen Sharan, který boural ve směru mezi obcemi Třeboc a Hředle. Na rovném úseku pokrytém zledovatělým sněhem pravděpodobně dostal smyk a s autem skončil v příkopu. Tam však nezajištěné a nabourané auto nechal a odešel. Případní svědci, volejte proto na linku 158.