Projížděl levotočivou zatáčkou v mercedesu ve směru od Karlových Varů na Prahu a za obcí Hořovičky vjel na pravou krajnici a poté vlevo mimo komunikaci, kde se vozidlo převrátilo na střechu. Mluvčí policie Michaela Richterová uvedla: „Řidič vyvázl bez zranění, dechová zkouška na alkohol byla negativní." Škoda na vozidle přesáhla 
100 tisíc korun.

Nový Dům - V devět hodin večer v pondělí 17. srpna havarovala v katastru obce Nový Dům osmnáctiletá řidička z Rakovnicka. Seděla za volantem osobního auta Peugeot ve směru z Rakovníka na Nový Dům a na rovném, mokrém úseku jí vběhla do jízdy lesní zvěř. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Dívka strhla řízení, dostala smyk a její vozidlo se stalo neovladatelné a sjelo do pravého silničního příkopu, kde se převrátilo na střechu a zůstalo stát." Ke střetu vozidla a zvěře nedošlo. Řidička jela ve vozidle sama a utrpěla lehké zranění, se kterým byla převezena do rakovnické nemocnice. Alkohol byl u řidičky vyloučen dechovou zkouškou. Škoda je cca 20 tisíc korun.

Pavlíkov - V pondělí před devátou hodinou ranní dostal smyk na tříramenné křižovatce poblíž základní školy v Pavlíkově dvacetiletý řidič z Chomutovska. Jel ve vozidle Škoda Octavia ve směru na Panoší Újezd a na rovném úseku komunikace začal brzdit, aby se vyhnul srážce s kočkou. Mluvčí policie Michaela Richterová doplnila: „Auto ale za deštivého počasí dostalo na mokrém povrchu smyk, řidič přejel do protisměru a vyjel s vozidlem vlevo do silničního příkopu, kde narazil do dopravního značení." Ke zranění řidiče nedošlo, dechová zkouška byla negativní. Celková škoda se vyšplhala přes 60 tisíc korun.