Naštěstí jen lehká zranění při ní utrpěli dva muži ve věku devatenáct a pětapadesát let, kteří byli převezeni záchrankou do rakovnické nemocnice. Srazil je osobák ve chvíli, kdy na této silnici sami řešili lehký střet svých vozidel (Ford Ka, Peugeot Partner). Náhle se k nim přiřítil třiasedmdesátiletý řidič z Rakovnicka ve Fordu Focus. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Jel ve směru od obce Rynholec na Nové Strašecí. Za Rynholcem v levotočivém oblouku pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze zasněžené, neošetřené komunikace a přední částí auta dvojici zachytil.

Mladší z mužů z Rakovnicka byl po střetu odražen vlevo a vedle něj postavený starší muž z Kladenska vpravo." Následně Ford Focus ještě narazil zadní části do vozidla Ford Ka. To bylo tímto nárazem odhozeno vpřed na zadní část vozidla Peugeot Partner. Celková škoda na vozidlech je přes padesát tisíc korun českých.

Řevničov – V pondělí před osmou hodinou ranní havarovala sedmadvacetiletá řidička z Rakovnicka ve VW Passat 
u Řevničova. Pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost auta jízdě na zasněžené silnici a dostala smyk. Auto čelně narazilo do břehu příkopu a převrátilo se bok. Žena utrpěla lehké zranění a byla převezena do rakovnické nemocnice. Celková škoda je přes padesát tisíc korun.