Jedenadvacetiletý mladík z Mostecka v něm mířil od obce Pavlíkov na Panoší Újezd. „Mírnou levotočivou zatáčkou ale pravděpodobně projel řidič příliš rychle. Dostal smyk a přejel do protisměru," pospala nehodu Rakovnickému deníku mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová. Pak strhl řízení a vjel vpravo mimo cestu, kde narazil do stromu. Dvacetiletý spolujezdec, který byl rovněž z Mostecka, vyvázl z kolize naštěstí bez zranění.

„Řidič si stěžoval na bolesti, byl tak sanitou převezen do rakovnické nemocnice, odkud byl po ošetření propuštěn," doplnila Michaela Richterová s tím, že na místě kolize zasahovali rakovničtí profesionální hasiči, protože došlo k úniku provozních kapalin.
Škoda činí zhruba 110 tisíc korun. „Alkohol byl jako příčina havárie dechovou zkouškou vyloučen," dodala ještě k nedělní havárii u Panošího Újezdu policistka Michaela Richterová.

Rakovnicko – Velké štěstí měl pětadvacetiletý mladík z Kladenska, který havaroval v sobotu před osmou hodinou ranní na silnici mezi Karlovými Vary a Prahou. Podle policie řídil vůz Audi v dosti podnapilém stavu. Při jízdě ve směru od Karlových Varů nezvládl řízení a najel vlevo na dělící pás, kde se jeho auto otřelo o středová svodidla a zastavilo se.

Mladík vyvázl z kolize naštěstí bez zranění. Policisté orientační dechovou zkouškou řidiči naměřili skoro 1,5 promile alkoholu v dechu, škoda činí dvacet tisíc korun. Policisté zadrželi řidiči jeho řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda.

Ruda – V neděli v půl třetí odpoledne se stala nehoda v lesním úseku na přehledné křižovatce nedaleko Rudy. Dvaatřicetiletý muž z Rakovnicka, který řídil vůz Citroën, k ní přijel po vedlejší silnice od Nového Domu a chtěl pokračovat rovně na Třtici. Pravděpodobně ale nedal přednost a vjel do křižovatky v době, kdy tudy chtěl po hlavní silnici projet od Rudy pětapadesátiletý řidič z Rakovnicka rovněž ve voze Citroën.

Následoval střet. Lehce zraněn byl mladší z mužů a jedna ze spolu jedoucích – osmačtyřicetiletá žena. Oba byli převezeni do rakovnické nemocnice a po ošetření propuštěni do domácí péče. Alkohol byl dechovou zkouškou vyloučen u obou řidičů. Škoda činí zhruba 70 tisíc korun.

Krupá – Dnes se ještě jednou vrátíme s podrobnostmi k vážné dopravní nehodě, která se stala v pátek v sedmnáct hodin na křižovatce silnice mezi Prahou a Kalovými Vary u Krupé, a to Na Šustně.

Třiašedesátiletý muž z Prahy, řidič vozidla Peugeot vjel do křižovatky z vedlejší silnice od Lišan. „Pravděpodobně nedal přednost Renaultu, v němž seděl jako řidič sedmadvacetiletý muž z Chebska. Ten jel po hlavní silnici na Karlovy Vary. Následoval střet," sdělila Rakovnickému deníku Michaela Richterová, mluvčí rakovnické policie.

Při nehodě utrpěl pravděpodobný viník havárie těžká zranění a byl letecky transportován do pražské nemocnice. „Alkohol u něho nebylo vzhledem ke zranění možné vyloučit ani potvrdit dechovou zkouškou, proto byl nařízen odběr biologického materiálu," doplnila Michaela Richterová. U mladšího z řidičů nebyl dechovou zkouškou zjištěn alkohol. Škoda na obou vozidlech sečetli policisté na částku pohybující se okolo tří set tisíc korun. ⋌