V mírné pravotočivé zatáčce proto vozidlo dostalo na namrzlém povrchu vozovky smyk. Vlétlo do protisměru a následně mimo cestu, kde levou přední částí nabouralo do levé zadní části zaparkovaného renaultu. Sedmačtyřicetiletý muž, který seděl za volantem fordu, vyvázl z kolize nezraněn. Škoda se vyšplhala na částku okolo 45 tisíc korun.

Rakovník – Dopravní policisté pátrají po neznámém řidiči, který způsobil dopravní nehoduna Husově náměstí v Rakovníku. Jel tudy v sobotu kolem půl čtvrté hodiny ranní. Mířil k výjezdu a při najíždění na cestu ve spodní části náměstí zřejmě nepřizpůsobil rychlost auta jízdě po namrzlé vozovce. Narazil do zaparkovaného mercedesu, jehož majitelem je jedenatřicetiletý mužz Rakovnicka. Škoda činí 30 tisíc korun.

Požáry – Padesátiletá řidička jela v sobotu před sedmou hodinou ranní od Požárů na Zbečno. Její renault dostal na namrzlé vozovce smyk a na silnici se otočil. Za ní jedoucí pětadvacetiletý řidič fordu podle policie nedodržel bezpečnou vzdálenost a do renaultu narazil. Nikdo nebyl při této nehodě zraněn. Škoda dosáhla 80 tisíc korun.