Největší problémy měli řidiči na silnici Rakovník Ruda. Už kolem sedmnácté hodiny tu dopravy zkomplikovala dopravní nehoda vozidla Volkswagen Transporter a Audi. „Padesátiletý řidič Volkswagenu Transporter nestihl včas zastavit a narazil do zadní části vozidla Audi, které řídil sedmadvacetiletý řidič. Ke zranění nedošlo, alkohol byl vyloučen orientační dechovou zkouškou. Celková škoda činí 4 tisíce korun,“ informovala mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Jenže.

Zhruba za minutu skončil v pravém příkopu silnice dvaašedesátiletý řidič vozidla Opel. „Chtěl se vyhnout stojícímu Volskwagenu Transporter a strhl řízení. Řidič neutrpěl zranění, alkohol byl rovněž vyloučen dechovou zkouškou,“ doplnila Michaela Richterová s tím, že na automobilu vznikla škoda za 2 tisíce korun.

Chvilku na to došlo ale k dalšímu střetu. Sedmatřicetiletý řidič vozidla Škoda Octavia narazil do zadní části Volkswagenu Transporter. Ani jemu se naštěstí nic nestalo, policisté pak vyčíslili škodu tohoto střetu na 43 tisíc korun.

Kolony aut se tu poté začaly znovu tvořit kolem 19 hodiny. Policisté už ale na místě nebyli. „Víme o nějakých ťukancích, nicméně řidiči na místě řešili nejspíše formou euroformuláře,“ reagovala na dotaz Deníku Michaela Richterová.