Tragédie se stala ve středu odpoledne v krušovickém pivovaru. Čtyřicetiletého muže zde přejel vysokozdvižný vozík.
Záchranka
Před třetí hodinou přijalo zdravotnické operační středisko výzvu k výjezdu,“ popisovala sled událostí,“ mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.


Na pomoc zraněnému vyjelaokamžitě posádka s lékařem z Rakovníka a o výpomoc byl také požádán vrtulník Letecké záchranné služby z Prahy.
Čtyřicetiletý muž utrpěl vážné poranění hrudníku a úraz dolní končetiny. Nejprve byl pacient při vědomí, ale bylo nutné zajistit jeho dýchací cesty a připojit jej na řízenou ventilaci,“ popisovala dále dramatické okamžiky v areálu pivovaru Nina Šeblová.
Společně s posádkou vrtulníku byla zraněnému poskytnuta přednemocniční neodkladná péče. Vrtulník ho pak transportoval na urgentní příjem do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.


Vyšetřování případu se ujali rakovničtí policisté, kteří neštěstí proštřují jako dopravní nehodu.
Policie
Událost je námi šetřena jako dopravní nehoda. Vysokozdvižný vozík řízený osmačtyřicetiletým zaměstnancem pivovaru nakládal palety s pivem do přistaveného kamionu. Oběť nehody mu pravděpodobně vstoupila do cesty ve chvíli, kdy měl zakrytý výhled. Tragické srážce se už nedalo zabránit. Je to neštěstí,“ uvedl za rakovnickou policii její mluvčí René Černý.
Dotazem ve vojenské nemocnici bylo pak v půl deváté večer zjištěno, že těžce zraněný muž svým zraněným bohužel podlehl.