V půl třetí odpoledne se na karlovarské rychlostní silnici 89 střetla osobní auta značky Seat a Renault. Šestadvacetiletý mladík jel v renaultu ve směru od Prahy na Karlovy Vary. Rozhodl se předjet před ním jedoucí auto, ačkoli už byl v té chvíli rovněž předjížděn seatem, za jehož volantem seděl dvaadvacetiletý řidič rovněž ze Sokolovska. Ačkoli seat brzdil a uhnul co nejvíce vlevo, stejně následoval náraz a renault šel do smyku. Přejel do příkopu a narazil do stromu. Škody byly spočteny na 45 tisíc korun.

Krušovice – Do cesty mercedesu skočila v sobotu před čtvrtou hodinou ranní srna. Auto řídil sedmapadesátiletý muž z Prahy ve směru od Karlových Varů na Prahu. Mluvčí Michaela Richterová dodala: „Po nárazu naštěstí nebyl zraněn. Zvíře odběhlo." Škoda je: 90 tisíc korun.

Kozojedy – V neděli ve čtyři hodiny odpoledne bylo policii nahlášeno vloupání do Škody Octavia v Kozojedech. Zloděj nenašel v autě nic, co by se mu hodilo, a tak ho alespoň řádně poničil. Rozbil jedno z oken, poškodil zámek u dveří, také zadní okno na pátých dveřích a poškodil těsnění o okénka spolujezdce. Škoda téměř 5 tisíc korun.