Policie totiž nemá viníka a nemá ani žádné indicie, které by ji k němu dovedly.

A co se vlastně na karlovarské rychlostní silnici stalo?

Dvaačtyřicetiletou ženu tady na přechodu pro chodce srazil osobní vůz. Za Dopravní inspektorát Rakovník doplnil Stanislav Markup: „Naštěstí utrpěla jen lehké zranění."

Kolize se odehrála takto: Ve čtvrt na devět se žena vydala po přechodu, který je u bývalé hospody. „V tu samou chvíli přijížděl ve směru od Karlových Varů autobus, který zastavil a dal jí přednost." To se zřejmě nelíbilo řidiči, který jel za ním, a tak se chystal autobus před přechodem předjet. „A porazil chodkyni," navázal Stanislav Markup.
Ř

idič z osobáku vyskočil a ptal se ženy zda jí nemůže nějak pomoci. Ta ale měla odvětit, že jí nic není. Proto řidič odjel, aniž by si kdokoli pořádně prohlédl vůz, ve kterém seděl. „Ačkoli se zraněná později rozhodla, že vyhledá lékaře a nehoda byla nahlášena policii, nemůžeme v tuto chvíli nic dělat. Výslech řidiče autobusu ani dělníků, kteří poblíž silnice pracují, přinesl pouze svědectví, že se jednalo o světlé osobní auto. To nám ke ztotožnění řidiče v tuto chvíli nestačí," dodal Markup.