Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po zhruba pětadvacetileté řidičce, která dnes ve čtyři hodiny ráno srazila svým autem osmadvacetiletou ženu. Dopravní nehoda, která naštěstí skončila jen s lehkým zraněním se udála v Luženské ulici v Rakovníku, před firmou Autostop. Za Dopravní inspektorát Rakovník popsal událost policista Zdeněk Fišer: „Poškozená vyjela s renaultem z parkoviště pro nákladní auta. Ve chvíli, kdy z vozu vystoupila a chtěla za sebou zavřít vrata, se přiřítila Škoda Felície. Narazila jak do auta, tak i do dívky, kterou srazila. Tělo bylo hozeno na kapotu felicie.“ Svědek, řidič poblíž zaparkovaného kamionu, které mělo v tu chvíli rozsvícená světla, která osvítila interiér škodovky s pirátkou silnic, mohl policistům hříšnici popsat: „Za volantem seděla asi pětadvacetiletá žena s černými vlasy.“

Auto se zraněnou řidičkou renaultu vjelo do vrat, kde se rychle otočilo. Tělo mladé ženy z auta padá. Pirátka silnic znovu přidává plyn a ujíždí pryč.
„Sjela na Pražskou a pak zamířila na Nové Strašecí. Žádáme proto touto cestou případné svědky, aby se přihlásili.“ Pokud jste tedy cestou z Nového Strašecí potkali Škodu Felicii tmavě červené či modré barvy (ve tmě nešlo pořádně barvu určit) s rozbitým zrcátkem a pravým předním světlem, vytočte linku 158 nebo telefonní číslo 974 880 251. „Dle všeho utrpěla žena z renaultu jen lehká zranění. Měla potlučenou nohu a loket. Jelikož spěchala do zaměstnání, řekla, že si k lékaři zajde až navečer,“ dodal policista Zdeněk Fišer. Škoda na jejím autě dělá zhruba 5 tisíc korun.