Žena vyjížděla osobním automobilem po místní komunikaci z obce na hlavní silnici. Okamžitě zastavila a přivolala dívce lékařskou pomoc. Ta ležela v odstavném pruhu v těsné blízkosti autobusové zastávky a přechodu pro chodce směrem na Nové Strašecí.

Utrpěla zřejmě šok, protože vůbec nebyla schopná komunikovat se ženou, která ji objevila, ani s přivolanými policisty. Co se dívce stalo, proč ležela na silnici, je v této chvíli velikou záhadou. Podle prozatímního šetření mohlo dojít k dopravní nehodě.

Zatím neznámý řidič v nezjištěném vozidle mohl nezletilou dívku z Kladenska srazit a z místa nehody ujet. Tu odvezli lékaři záchranné služby na chirurgické oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku.

„Dále pokračujeme v pátrání. Žena, která dívku objevila, nikoho nezahlédla, protože jela s autem po místní komunikaci,“ uvedl Tomáš Jirásek z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.

Policisté proto hledají případné svědky celé události. „Kdo si všiml čehokoliv, co by pomohlo objasnit celou událost, ať se přihlásí na telefonním čísle 974 880 251,“ dodal ještě k celé věci Tomáš Jirásek.