V úterý vyjížděli rakovničtí policisté ke třem haváriím. V půl deváté ráno to bylo k zámečku Leontýn na Křivoklátsku. Levotočivou zatáčku nezvládl pětatřicetiletý řidič z Rakovnicka v Renaultu Clio. Mířil původně z Roztok do Nižboru. Plány mu ale překazil smyk, který poslal auto mimo cestu, kde se převrátilo a narazilo do stromu. Za Dopravní inspektorát Rakovník doplnil Zdeněk Fišer: „Muž utrpěl lehké zranění, zkouška na alkohol byla negativní.”
Škoda byla spočtena na 90 tisíc korun.

V šest hodin večer zamířili policisté na karlovarku.V husté mlze tady zariskoval šestačtyřicetiletý řidič z Karlovarska. Jel ve směru Praha - Karlovy Vary, když se rozhodl ve své felicii mezi Hořesedly a Hořovičkami předjet na plné čáře kamion.

Jenže v té chvíli se v protisměru vynořil golf, za jehož volantem seděl dvaašedesátiletý muž z Prahy. Následoval čelní střet. „Oba řidiči utrpěli naštěstí jen lehká zranění stejně jako dva spolujezdci z felicie. Všichni byli odvezeni k vyšetření do rakovnické nemocnice. Dechová zkouška byla negativní na alkohol. Škody dělají sto tisíc korun,” doplnil Zdeněk Fišer.