Sedmadvacetiletý řidič motocyklu značky Suzuki 1200 tu zatím z nezjištěných důvodů vyjel z odstavné parkovací plochy na motorce pouze po zadním kole. Následně nezvládl řízení a najel na obrubník chodníku, což ho odmrštilo na zem a motorku dále na plechovou zástěnu sloupu veřejného osvětlení a fasádu přilehlého domu, na kterém došlo k poškození zateplení. 


„Vlivem nárazu muž utrpěl středně těžké poranění horní končetiny a po ošetření byl předán kolegům z letecké záchranné služby. Ti ho dopravili do Fakultní nemocnice v Motole,“ uvedla k případu mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová.


„Vzhledem ke zdravotnímu stavu nebylo možné u řidiče provést dechovou zkoušku. Byl proto vyžádán odběr biologického materiálu,“ upřesnila Jana Šteinerová, mluvčí kladenské policie.


Naštěstí při této nehodě nedošlo ke zranění žádné další osoby. Vznikla jen škoda na majetku, která byla předběžně vyčíslena na 44 tisíc korun. Co ale bylo přesnou příčinou této dopravní nehody, nyní policisté stále vyšetřují.