Při kontrole dvakrát nadýchal více jak dvě a půl promile alkoholu. Policistům následně doznal vypitých šest dvanáctek.

V pátek, v půl třetí odpoledne si řidič při cestě do Krušovic spletl výjezd na kruhovém objezdu a odbočil směrem na Olešnou. Svůj omyl chtěl vyřešit hned a rozhodl se, že se otočí na Bendovce na parkovišti ve Fojtíkově ulici. Nic nedbal na to, že je nacpané auty a vjel tam. Tehdy mu zřejmě bylo horko podruhé.
Při své kaskadérské jízdě poškodil zaparkovaná auta Škodu Octavii a Renault Megane. Nakonec zůstal zaklíněný v zadní části parkoviště.

Další podrobnosti dodal Josef Červený z Dopravního inspektorátu v Rakovníku: „Řidič nadýchal dvě celé padesát osm a dvě celé šedesát dva promile alkoholu. Přiznal se, že vypil šest dvanáctistupňových piv."
Nehoda se obešla bez zranění. Muž byl dále převezen do nemocnice v Rakovníku k odběru biologického materiálu. Okamžitě mu byl odebrán řidičský průkaz a zakázána další jízda.

Nákladní automobil zůstal na parkovišti až do rána. Jeho vyproštění musela zajistit slovenská firma, které patřil. Ještě před tím museli řidiči přeparkovat osobní auta a tím uvolnit více jak polovinu parkoviště. V sobotu odpoledne už na parkovišti nákladní vozidlo s přívěsem nestálo.