Poprvé špatně odhadl šířku příliš úzké silnice dvacetiletý řidič Mercedesu Sprinter 
s přívěsem.
Při jízdě od Leontýna na Svahovou začal předjíždět nákladní automobil DAF, který řídil devětatřicetiletý řidič 
z Berounska. Muž v Mercedesu zachytil přívěsem o kabinu tahače. Způsobil tak škodu za pětatřicet tisíc korun. Nikdo se při nehodě nezranil. Alkohol se u řidičů neprokázal.

Podruhé, a to v pátek v osmnáct hodin, se tu udála vážnější nehoda a viník si při ní „vydělal” dvě stě tisíc korun. Oba protagonisté vyvázli bez zranění.
Na křižovatku směrem od Broum na Nižbor přijížděl jednadvacetiletý řidič z Plzeňska ve vozidle Peugeot. Nedal přednost v jízdě třicetiletému řidiči z Rakovnicka, který se blížil po hlavní od Berouna na Roztoky. Vozidla se střetla. Alkohol nenadýchal ani jeden z řidičů.

Srna, která přebíhala přes silnici v Lánech u odbočky 
k ekologické skládce, si nevybrala právě nejvhodnější okamžik. V tu dobu, tedy v sobotu krátce po půl deváté večer, tudy projížděl ve Škodě Octavii dvaatřicetiletý muž z Prahy.

Srna vběhla na silnici zprava v levotočivé zatáčce. Řidič nestačil zabránit střetu a srnu srazil. Ta byla odmrštěna před vozidlo. Po chvíli odešla do příkopu, kde uhynula. Řidič se při nehodě nezranil. Alkohol také nenadýchal. Škoda na vozidle dosáhla 32 tisíce korun.