Na Křivoklátě u pošty dvacetiletá řidička citröenu z Rakovnicka couvala z parkoviště. Při tom se dostatečně nerozhlédla a nacouvala do devětačtyřicetileté ženy z Karlovarska, která tudy v tu chvíli procházela se svým rodiným příslušníkem.

Řidička náraz zřejmě v první chvíli nezjistila, protože žena za vozidlem narazila do vozidla Ford Escort, stojícího za citröenem.
Náraz posunul chodkyni i vozidlo o půl metru vzad. Poškozená utrpěla pohmoždění zad, se kterým ji záchranka převezla do Masarykovy nemocnice v Rakovníku. Lékařka Blanka Černická později doplnila: „Odtud jsme pacientku transportovali na do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.“

Od středy policisté pátrají po neznámém pachteli, který zranil chodce.
Pětatřicetiletý muž šel v ten den krátce před půlnocí po silnici směrem od Rakovníka na Lišany. Těsně před obcí muže srazilo vozidlo. Řidič nezastavil a ujel. Chodec utrpěl otevřenou zlomeninu ruky. Byl převezen do Masarykovy nemocnice v Rakovníku.
Pozdějším šetřením policisté zjistili, že muž šel po nesprávné straně vozovky a byl neosvětlen.

Poškozený sám po té vypověděl, že vypil šest půlitrů piv. Zatím není jasné, zda chodce zranil projíždějící automobil, nebo jestli si zranění nezpůsobil sám v důsledku požití zmiňovaných piv.