V katastru obce Kněževes mu na rovném úseku vběhlo pod kola divoké prase. Zabrzdit už nestačil, proto se se zvířetem střetl.
Po příjezdu dopravních policistů řidič nadýchal osmdesát šest a osmdesát jedna setin promile alkoholu. Na místě mu byl zadržen řidičský průkaz a zakázána další jízda.

Pod vlivem jiné návykové látky usedl za volant i další muž. Policejní hlídka zastavila pětadvacetiletého řidiče z Liberce v Peugeotu na křižovatce Velká Buková – Višňová. Tady se podrobil testu na přítomnost návykových látek. Výsledek byl pozitivní na marihuanu.

Řidič odmítl lékařské vyšetření a policistům doznal, že vykouřil jednu cigaretu marihuany. Na místě přišel o řidičák a další jízda mu byla zakázána. Případ byl dále předán správnímu orgánu k došetření.

Mladý motocyklista neodhadl vzdálenost a naboural zezadu do osobního vozidla Šestačtyřicetiletá řidička z Rakovnicka jela v osobním automobilu od Panošího Újezdu do Slabec.

Na konci obce dojela kolonu cyklistů. Nemohla je hned předjet, proto zpomalila. Na to nestačil zareagovat devatenáctiletý motocyklista z Rakovnicka a naboural zezadu do osobního automobilu. Nikdo nebyl zraněn. „Alkohol se neprokázal u žádného z řidičů,“ doplnil Daniel Prchal z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.

Celková škoda dosáhla deseti tisíc korun.