Řidič jel ve Škodě Felicie směrem na Rakovník. Poblíž křižovatky na Lužnou „U červeného kříže" velkou rychlostí vyjel ze zatáčky. Najel na krajnici, kde přerazil směrový sloupek.

Auto se vrátilo zpět do svého jízdního pruhu, kde dostalo smyk. Odtud pokračovalo do protisměru. Skončilo na boku v příkopu. Tady postupně narazilo do dvou stromů. Muž zůstal po nárazu zaklíněný ve vozidle.  Ven ho vyprostili až hasiči. „Muž utrpěl vážná zranění. Lékař konstatoval  podezření na zranění páteře. Pacient byl při vědomí  a dýchal sám. Po ošetření a zajištění proti případnému pohybu byl letecky transportován do nemocnice v Praze Motole," uvedla za středočeské záchranáře tisková mluvčí Petra Effenbergerová.

Celková škoda při nehodě byla odhadnuta na sedmdesát tisíc korun. „Kvůli zraněním nebylo možné řidiče  podrobit dechové zkoušce, proto byl nařízen odběr krve," uvedl k nehodě Jan Majdan z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.

Jen připomeňme, že poslední vážná nehoda se  na této trase stala v neděli dopoledne. Při střetu dvou osobních aut se tu dva lidé zranili lehce, dva těžce zraněné  transportovaly dva vrtulníky do nemocnice v Praze Motole 
a nemocnice ve Střešovicích.