Sedmapadesátiletý muž z Rakovnicka jel se svým autem Škoda Felicia od ulice Jiřího Šotky v Novém Strašecí směrem k Čelechovicím na Kladensku, když se mu za volantem udělalo nevolno. V místech křižovatky U Stadionu už nezvládl řízení, a najel do protisměru, kde nešťastnou souhrou náhod zrovna projížděl 48letý řidič traktoru s přívěsem. Tomu se nic nestalo, muž za volantem osobního auta však utrpěl lehká zranění, takže musel být převezen do rakovnické nemocnice.

Slavnostním poklepáním na základní kámen začala v Krušovicích výstavba dvou úseků dálnice D6. A to symbolicky 12. 12. ve 12.12 hodin. Jde o úseky mezi Novým Strašecím a Řevničovem a řevničovský obchvat.
Konečně. Práce na D6 začaly

 
V 8 hodin se bouralo také při nájezdu na dálnici směr Praha. Osobní auto tam skončilo převrácené v silničním příkopu. Řidič, musel být rovněž ošetřen přivolanou záchrankou. Na místě kromě ní zasahovali také hasiči ze Stochova a SDH Nové Strašecí, kteří tak během pár hodin vyjížděli už k druhé nehodě, při které došlo ke zranění osob.