Tříčlenná posádka kradeného fordu havarovala cestou na Jesenici nedaleko obce Krty. Auto vlétlo příliš rychle do mírné pravotočivé zatáčky a následně do protisměru kde se zastavilo až o strom.

„Na dopravní nehodu hasiče a policii telefonicky upozornil nechtěný svědek událostí. To on uvedl, že v autě viděl tři osoby, které prý ale odmítaly pomoc, a to i přestože z fordu začal stoupat dým. Mělo se jednat o dva muže a ženu. Jeden z chlapíků prý měl na hlavě lehké zranění,“ uvedl mluvčí rakovnické policie René Černý.

Ve chvíli kdy náš svědek z místa nehody odjížděl prý podivná trojice ještě u auta stála. Hasiči, kteří záhy dorazili už našli jen ohořelý vrak. Trojice zmizela. „Posádka z vraku ještě stačila odstranit registrační značku. Dle výrobního čísla bylo zjištěno, že se jedná o kradené auto,“ pokračoval René Černý,

Ford byl ukraden mezi 10. až 16. červnem na Praze 5. jeho majitel byl policisty o události vyrozuměn. „Na stopu uprchnuvších osob nebylo možné nasadit služebního psa. Oheň vykonal své. Celý prostor po pachové stránce znehodnotil. Přesto bylo v okolí provedeno v součinnosti i s dalšími policisty rozsáhlé pátrání po podezřelé skupince lidí. Nikdo však nebyl nalezen,“ uzavřel René Černý.