„Vlivem požitého alkoholu nezvládl řízení Škody Felicie, sjel vlevo mimo cestu, kde auto zůstalo stát." Nehoda se tedy naštěstí obešla bez zranění. Auto nebylo dle policie ani škrábnuto. Malá škoda vznikla na obrubníku.

Bouřka, která přišla nad Rakovnicko v neděli odpoledne, je jednou z příčin dvou dopravních nehod. Naštěstí jedna skončila s lehkým zraněním a druhá zcela bez zranění.

Přílišná rychlost a mokrá vozovka – nebezpečná kombinace, která stála nepříjemnou životní zkušenost dvaatřicetiletou řidičku a jedenadvacetiletého řidiče.
Žena bourala v Pražské ulici v Rakovníku. Jela ve Škodě Favorit ve směru na Prahu a při projíždění pravotočivou zatáčkou dostala smyk.
Za Dopravní inspektorát Rakovník doplnil policista Tomáš Pitner: „Vjela vpravo mimo cestu, kde nabourala do sloupku."
Alkohol byl u ní jako viník kolize dechovou zkouškou vyloučen. Škoda: 20 tisíc korun.

Mladík se zastavil o strom v Pavlíkovských vršcích. Mířil ve voze značky BMW do Pavlíkova a při projíždění levotočivou zatáčkou nezvládl řízení.
„Lehce zraněna byla jeho dvaadvacetiletá spolujezdkyně. Záchranáři ji dopravili do Masarykovy nemocnice v Rakovníku k ošetření," konstatoval Tomáš Pitner. I v tomto případě byl alkohol u řidiče dechovou zkouškou vyloučen. „Škoda na voze nebyla zatím vyčíslena," doplnil Tomáš Pitner.