Třiadvacetiletý řidič z Rakovnicka přijížděl v Mercedesu Vito směrem od Nového Strašecí. V obávané pravotočivé zatáčce dostal smyk. 
I když úsek údajně dobře znal, přecenil své síly a podcenil mokrou vozovku a do zatáčky vjel příliš velkou rychlostí.

Auto se při smyku dostalo do silničního příkopu, kde narazilo pravým bokem do dopravní značky. Pokračovalo do lesa. Tady čelně narazilo do stromu. Odtud se odrazilo zpět do příkopu a zůstalo stát na kolech směrem na Nové Strašecí. Muž za volantem z vozu vypadl. Utrpěl těžké zranění.

Jeho o rok mladší bratr na místě spolujezdce byl rovněž těžce zraněný. Zůstal však zaklíněný v autě, proto ho museli vyprostit hasiči ze Stochova.

Tisková mluvčí Středočeské záchranné služby Tereza Janečková upřesnila: „Oba muži utrpěli fraktury dolních končetin a další poranění odpovídající nárazu ve vysoké rychlosti."

Jeden 
z mužů byl předán letecké záchranné službě a po ošetření a zahájení léčby transportován do střešovické nemocnice 
v Praze. Druhý muž byl převezen sanitním vozem do Fakultní nemocnice Motol.

Stochovští hasiči museli použít k vyproštění spolujezdce speciální zařízení. Prvního raněného, kterého převáželi záchranáři k vrtulníku na konci lesa u Řevničova, pomohli přeložit do vrtulníku.

„Dále hasiči na autě udělali protipožární opatření. „Stochovští hasiči také osvětlovali prostor nehody," řekla Lenka Kostková, tisková mluvčí středočeských hasičů. Podle svědků na místě nehody oba muži měli velké štěstí, že jeli ve velké dodávce. Ta byla po nárazu zcela zdevastována. V malém autě by havárii nemuseli vůbec přežít.

„Alkohol nemohl být u řidiče kvůli těžkému zranění vyloučen, proto byl nařízen odběr krve," řekl k nehodě Zdeněk Fišer z DI v Rakovníku.

Při technické prohlídce havarovaného vozidla se zjistilo, že zimní pneumatiky na zadních kolech jsou už opotřebovány nad stanovenou mez. To by společně s rychlou jízdou na mokré vozovce mohlo být příčinou dopravní nehody. Policisté těžkou nehodu dále prošetřují.