Žena jela ve čtvrtek krátce po sedmnácté hodině od Rakovníka směrem na Lišany. Ve zrádné pravotočivé zatáčce u Červeného mlýna dostala na zledovatělém kluzkém povrchu vozovky smyk.

Auto se roztočilo po celé šíři vozovky. Ve stejný moment se blížil od Lišan šestatřicetiletý řidič vozidla BMW z Rakovnicka. Točící se automobil ho překvapil. Přesto včas zareagoval a aby zabránil střetu, šlápl na brzdu. Vozidlo nakonec zastavil.
Roztočená škodovka ale i tak narazila levou zadní částí do levé přední části stojícího BMW. Pokračovala však dále. Zastavila se až v lesíku pod úrovní silnice.

Celková škoda na obou vozidlech byla vyčíslena na dvě stě sedmdesát tisíc korun. Z poměrně zdemolovaného vozu žena vyvázla s velkým štěstím. Utrpěla pouze lehké zranění. Řidiče druhého vozidla vezli záchranáři na chirurgii s podezřením na poranění v oblasti páteře a pohmoždění hrudníku. „Alkohol se neprokázal ani u jednoho z řidičů,“ potvrdil Kamil Radimec z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.

Na místě nehody zasahovali hasiči ze stanice Rakovník. „Rakovničtí hasiči provedli na automobilech protipožární opatření, a jelikož jejich služeb nebylo více potřeba, vrátili se zpět na základnu,“ řekla mluvčí Lenka Kostková.