Parta mladíků nasedla do Fordu Fiesta a vyjela, údajně z Jesenice. Jejich dobrodružná cesta skončila na silnici od Šustny směrem na Lišany.
Dvacetiletý muž z Plzeňska bez valných řidičských zkušeností a hlavně bez řidičského průkazu nedokázal projet mírnou levotočivou zatáčku.
Auto vyjelo za pravou krajnici až do silničního příkopu.

Co prožívala čtyřčlenná posádka uvnitř, si lze jenom těžko domýšlet. Dále se vozidlo přetočilo přes střechu a zastavilo se až v poli rovněž na střeše.
Na místo vyjely dva záchranné vozy.

Mladíci ve věku dvacet osm, dvacet a osmnáct let, všichni z Rakovnicka, a dvacetiletý řidič z Plzeňska z kotrmelců vyvázli s podezřením na otřes mozku a s odřeninami.

Záchranáři je převezli na chirurgické oddělení rakovnické nemocnice. Jeden z nich byl po ošetření propuštěn. Celá posádka vozidla jevila značné známky opilosti.

„Řidič nemohl být podroben dechové zkoušce kvůli jeho zdravotnímu stavu, proto byl u něj nařízen odběr krve,“ uvedl k nehodě Daniel Prchal z Dopravního inspektorátu v Rakovníku. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Rakovníka. Z vozidla neunikaly žádné provozní kapaliny. Auto převrátili zpět na kola a naložili na odtahovou službu. Škoda na vozidle dosáhla šedesáti tisíc korun.

Den před tím se ve čtyři odpoledne válely ve strouze Jary na nádobí.
Vysypaly se z převráceného kamionu na objížďce mezi Řevničovem a Horáckou Lísou. Jeho řidič, devětatřicetiletý Polák, ale za nehodu nemohl.
Při cestě z Řevničova na Horáckou Lísu potkal neznámého řidiče, který náhle přejel do protisměru.

Aby zabránil střetu, strhl kamion vpravo a převrátil se do příkopu. Vznikla škoda za jeden milion korun. Nehoda se obešla bez zranění. Alkohol se u řidiče neprokázal.

Celkem sedm hodin trvalo, než byla objížďka průjezdná. Čtyři hodiny se ručně překládal vysypaný náklad do jiného auta a tři hodiny trvalo vyprošťování kamionu.