Poprvé dvaadvacetiletá řidička z Rakovnicka podcenila kluzkou vozovku, pokrytou ujetou vrstvou sněhu. Ve středu ve tři hodiny ráno jela vozidlem Ford od Pavlíkova směrem na Všetaty.Do pravotočivé zatáčky pokryté vrstvou ujetého sněhu vjela příliš rychle.

Dostala smyk, přejela do protisměru, kde se potkala s protijedoucím vozidlem Dacia. To řídil šestadvacetiletý řidič rovněž z Rakovnicka. Vozidla se srazila předními částmi. Oba řidiči vyvázli s obrovským štěstím, neutrpěli žádné zranění. „Škoda na vozidlech byla vyčíslena na sto dvacet tisíc korun,“ potvrdil Pavel Hrbek z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.

Lužná

Při další nehodě se opět střetla protijedoucí vozidla. Rovněž ve středu v osm hodin ráno jela čtyřicetiletá řidička z Rakovnicka od Lužné II směrem na luženskou pilu ve vozidle Hyundai.

V prudké levotočivé zatáčce se potkala s nákladním vozidlem MAN. Jeho třiadvacetiletý řidič z Rakovnicka i zmiňovaná řidička se nestačili na zasněžené komunikaci dostatečně vyhnout a střetli se boky vozidel.

V tomto případě škoda dosáhla třiceti jednoho tisíce korun. Žádný z řidičů nebyl zraněn. „Alkohol se při obou nehodách neprokázal u žádného z řidičů,“ dodal Zdeněk Fišer z Dopravního inspektorátu v Rakovníku.