VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

dnes 12:55

Sportovní hala byla plná radosti z pohybu

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Tradiční přehlídka rakovnického Profi Fitness Millenia ve sportovní hale i tentokrát přilákala zcela zaplněné hlediště, které mohlo v nabitém dopoledním i odpoledním programu sledovat radost z pohybu a dovednosti od těch nejmenších s maminkami přes sestavy aerobiku až po ty nejstarší včetně malých i větších gymnastů.

včera 17:14

Cyklo-běh proti drogám měl zastávku i v Rakovníku

Rakovník – Účastníci největší protidrogové kampaně spojené se sportem, kteří projíždí čtyřiceti městy České republiky, se dnes zastavili také v Rakovníku na Husově náměstí. Šestnáctý ročník Cyklo-běhu, jenž organizuje občanské hnutí Řekni ne drogám – řekni ano životu, informuje děti o problematice drog a jejím řešení. Zároveň je městům prezentován Hubbardům detoxikační program pro drogově a alkoholově závislé, fungující výhradně bez použití náhražkových drog.

včera 16:11

Rakovník bude dějištěm Final Four! Vyjde alespoň jeden útok na titul?

Rakovník – Vrchol pozemkářské sezony je tu! Rakovnické pozemní hokejisty i hokejistky čekají již zítra souboje o venkovní extraligový titul, na který čekají už pěknou řádku let. Muži dokonce více než dvacet, ale úlohu budou mít podstatně těžší, neboť do play off postoupili až ze čtvrté příčky a hned v semifinále je čeká favorit favoritů – pražská Slavia. To rakovnické ženy jdou do Final Four z pozice lídra základní části. Skvělou zprávou pro všechny fanoušky rakovnického HC 1972 je, že celé Final Four se odehraje na Městském stadionu v Rakovníku!

21.6.2018

Křivoklátské slalomy přilákaly dvě stě závodníků

Roztoky /FOTOGALERIE/ – Roztocký umělý vodní kanál Kanoistického klubu Rakovník byl oba víkendové dny svědkem už 33. ročníku Křivoklátských slalomů v kategoriích žen a mužů.

21.6.2018

V Rakovníku se uskutečnil další ročník T-Mobile Olympijského běhu

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Ve středu v podvečer vyběhlo v jeden okamžik ve více než osmdesáti městech naší země několik desítek tisíc běžců, neboť právě na tento den připadl další ročník T-Mobile Olympijského běhu – největší běžecké události v České republice. A pozadu nezůstaly ani Rakovník a Nové Strašecí.

20.6.2018

Rakovnické pozemní hokejistky jdou do Final Four z první příčky

Rakovník – Rakovnické pozemní hokejistky prošly letošní základní částí extraligy jako nůž máslem a z prvního místa si už teď zajistily opět účast v evropském poháru. Míří ale ještě výše, v roce 2008 získaly český titul ještě pod trenérem Radkem Ostašem, bratrem současného kouče Josefa a stejný cíl mají i v letošním Final Four 2018, které se navíc koná v Rakovníku.

20.6.2018

Turisté opět vyrazí za Otou Pavlem

Branov - Pochod Krajem Oty Pavla se může směle řadit mezi turistické klasiky. V sobotu 23. června se půjde z Branova na Rakovnicku už po pětatřicáté!

19.6.2018

Rakovničtí pozemkáři v přípravě na play off obstáli

Praha – Závěrečné kolo české extraligy pozemních hokejistů přineslo Rakovníku v Edenu nejen remízovou radost, ale i posílení sebevědomí před závěrečnými boji o medaile. Právě s obhájcem zlata a nedávným vítězem evropského poháru Slavií Praha se HC 1972 utká v semifinále play off, které začíná v sobotu od 14:30 v Rakovníku.

18.6.2018

Slaný chystá na středu plochodrážní extraligu, klub ocení legendy

Slaný – Nejvyšší tuzemská soutěž plochodrážních týmů bude mít své čtvrté pokračování ve středu 20. června od 18:00 hodin na slánském stadionu.

17.6.2018

Angels létají pro radost a medaile

Rakovník - Páteční Tylovo divadlo patřilo rakovnickému Club Angels a jeho Aerobic Show 2018, kterou před vyprodaným hledištěm provázela moderátorka TV Nova Marcela Tomčíková.

13.6.2018

Andílci v Praze zakončili úspěšnou sezonu

Rakovník – Většina závodnic z Aerobic clubu Angels Rakovník zakončila jarní část sezony na závodech v Mladé Boleslavi a Kralupech, několik z nich si sezonu o týden prodloužilo.

13.6.2018

Rakovnická Lokomotiva na zlato nedosáhla

Rakovník – Do finálové části krajského přeboru II. třídy postupovala rakovnický Lokomotiva jako suverénní lídr skupiny C a tak měla ambice i na celkové prvenství. První turnaj nejlepší šestice týmů ze tří skupin se jí však nepovedl, skončila až čtvrtá a přestože druhý turnaj v domácím prostředí ovládla, na víc, než na druhé místo rakovničtí volejbalisté nedosáhli.

12.6.2018

Pozemkářky uhájily post lídra extraligy

Mnichovice – Lídr ženské extraligy dává svými výkony zapomenout na nevydařené vystoupení v evropském poháru. Rakovnické pozemní hokejistky jsou v Česku k neporažení, o čemž se přesvědčily i Mnichovice.

12.6.2018

Na pozemkáře čeká v play off asi Slavia

Plzeň – Jedno kolo před koncem základní části extraligy v pozemním hokeji si muži rakovnického HC 1972 zajistili postup do závěrečného play off o titul, které se uskuteční v Rakovníku. V semifinále se svěřenci Pavla Hraby nejspíše utkají s úřadujícím mistrem a úspěšným celkem v evropských pohárech – Slavií Praha.

12.6.2018

Rugbisté nevyhráli ani v závěru jara

Rakovník – Ani poslední jarní kolo I. ligy rakovnickým rugbistům výsledkově příliš nevyšlo. S RK Petrovice padli 34:39 a za šest jarních duelů se výhry nedočkali. Za prohru o méně něž sedm bodů získali alespoň dva body do prvoligové tabulky. 

9.6.2018

Andílkům to cinkalo i v Boleslavi a v Kralupech. Celkem desetkrát!

Mladá Boleslav – Na závodech II. a III. výkonnostní třídy v Mladé Boleslavi opět prokázaly svoje výborné schopnosti aerobičky z klubu Angels Rakovník, když si na krk pověsily šest medailí.

8.6.2018

Jesenické týmy dominovaly v Pavlíkovské plácané

Pavlíkov /FOTOGALERIE/ – V Pavlíkově se uskutečnil již 16. ročník Pavlíkovské plácané, amatérského volejbalového turnaje.

8.6.2018

Krajské volejbalové finále již zítra

Rakovník – V sobotu se na kurtech rakovnické Lokomotivy u sokolovny uskuteční druhý finálový turnaj krajského přeboru 2. třídy ve volejbale mužů, kterého se zúčastní Lokomotiva Rakovník, EMĚ Mělník, O. Voda, Prasyl M.Boleslav, Benátky n. J. „B“, první podání uvidí diváci od 10 hod.

7.6.2018

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh, v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se největší běžecká událost v České republice. Přes 80 tisíc běžců, mezi nimi i mnoho olympioniků, vyběhne ve středu 20. června přesně v jeden okamžik na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu po celé zemi. A pozadu nebude ani Středočeský kraj, v němž se poběží hned na devíti různých místech. Registrace do závodů probíhají do 11. června na www.olympijskybeh.cz.

7.6.2018

Německá stavitelka připravila na poděbradském kolbišti ostrý test

Poděbrady /FOTO/ - Pestré překážky, komplikované obraty a konkurence těch nejlepších. Mladí parkuroví jezdci první červnový víkend soutěžili v Poděbradech na tratích připravených německou stavitelkou Christou Heibach, která má zkušenosti z olympijských závodů a nespočtu velkých cen po celém světě, patří proto mezi absolutní špičku.

5.6.2018

Rakovničtí pozemkáři tvrdě bojují o play off, ženské kolegyně o první místo

Rakovník – Extraligový duel pozemních hokejistů s pražskými Bohemians přines dramatický průběh se spravedlivou dělbou bodů, která znamená, že muži HC 1972 Rakovník jsou stále na čtvrtém, postupovém do závěrečného play off. Rakovnické ženy dále suverénně kráčejí domácí extraligou a první místo v základní části bezpečně potvrdily i proti hradecké Slavii.

5.6.2018

Volejbalistkám se moc nedařilo

Rakovnicko – Předposlední dvojkolo nejnižší krajské volejbalové soutěže rakovnickým a novostrašeckým ženám moc nevyšlo.

5.6.2018

Futsalové Kladno nakonec do ligy nepostupuje

Kladno – Radost měla krátké trvání. Futsalisté SK Kladno přijali minulý týden nabídku od svazu k dodatečnému postupu do I. ligy ze druhého místa II. ligy západ, ale vše je nakonec jinak. Mezi futsalovou elitu míří místo nich Bazooka Uherské Hradiště.

3.6.2018

Páté místo je krásné, je spokojená Žaneta Palčeková

Rakovník – Ani tentokrát to na medaili nevyšlo. Rakovnická závodnice v aerobiku Žaneta Palčeková, která se svým týmem z pražského The Queen club zatím vozila z evropských šampionátů „bramborová umístění, skončila v Karlových Varech tentokrát na pátém místě.

1.6.2018

Přijďte si zaplácat do Pavlíkova

Pavlíkov – Již tradičně se první červnovou sobotu postaví v Pavlíkově na fotbalovém hřišti šest volejbalových kurtů. Jedná se o i mimo okres známý turnaj amatérů pod názvem Pavlíkovská plácaná, který pořádají tamní fotbalisté. „Registrace je možná ještě v den turnaje od 8 hodin přímo ve sportovním areálu a startovné za tým činí 500,-Kč. V 9 hodin proběhne slavností zahájení. Je nutné, aby nikdo z účastníků nebyl registrovaným hráčem a týmy byly smíšené po celou dobu hry,“ upozorňuje na pravidla klání organizátor Michal Šarlingr.

1.6.2018

Bitva streetworkouterů vypukne již zítra!

Rakovník – Na workoutovém hřišti v rakovnickém parku se uskuteční již čtvrté ročník soutěže SWR Battle, kterou pořádá místní Street Workout Rakovník. Akce vypukne zítra od 9 hodin a rozhodně se bude na co dívat.

27.5.2018

Golfista Jan Cafourek prošel v Kunětické Hoře cutem

Kunětická Hora – Dalšího cutu dosáhl šanovský profesionální golfista Jan Cafourek, tentokrát na domácí půdě Challenge Tour. V Kunětické Hoře skončil na 46. místě.

27.5.2018

Rakovník hodinu odolával pražské Slavii

Rakovník – Už letní sluníčko přivítalo na umělé trávě Městského stadionu v Rakovníku pozemní hokejisty mistrovské Slavie Praha, kteří v minulém týdnu navíc úspěšně reprezentovali český klubový hokej na evropském poháru v Ženevě a z prvního místa vybojovali postup do druhé nejvyšší evropské klubové Trophy. Rakovničtí se však obhájce titulu nelekli a sehráli výborné utkání.

25.5.2018

Rakovnická výprava přivezla z US Open dvě zlata a stříbro

Rakovník – Letošní minigolfové US Open, které bylo v severokarolínském Hendersonville velmi poznamenané přívalovými dešti a místními záplavami, nebylo pro rakovnickou rodačku Olivii Prokopovou tak příznivé, jako to loňské. Třiadvacetiletá hráčka PGC JM 20 sice opět vyhrála v kategorii žen, v absolutním pořadí ovšem obsadila „až“ jedenáctou pozici.

25.5.2018

Hrát před zaplněnými tribunami byl velký zážitek, vzpomíná Kriško

Rakovník – Rakovnické derby v krajském přeboru II. třídy mezi Lokomotivou a VK Rakovník B mělo nejen tradiční rivalskou atmosféru, ale i nádech nostalgie. V právě v tomto dvojutkání se totiž s aktivní volejbalovou kariérou loučila jedna z výrazných osobností pod vysokou sítí Michal Kriško, který sám s tímto sportem začínal v sedmnácti letech a navíc k němu v 8. třídě přivedl i svého syna Michala, který se propracoval až do extraligy a reprezentačního dresu.

24.5.2018

Žanetě Palčekové dnes začíná boj o evropskou medaili

Rakovník – Úspěšná rakovnická závodnice v aerobiku Žaneta Palčeková dosáhla s pražským týmem The Queen Club dalšího cenného úspěchu. Šikovné dívky se totiž opět po roce probojovaly na evropský i světový šampionát. Ten evropský startuje již dnes v Karlových Varech.

24.5.2018

Milík se těší na Grand Prix. Svezou se i Franc s Krčmářem?

Praha – Již po dvaadvacáté se tuto sobotu 26. května pojede v Praze na Markétě plochodrážní Grand Prix. Je to nejvíce ze všech pořadatelů od roku 1997, kdy se seriál o titul mistra světa začal jezdit.

23.5.2018

Ochutnávku XVI. všesokolského sletu uvidíte v neděli v Brandýse

Brandýs n/L – Ochutnávku toho, co uvidíte na XVI. všesokolském sletu v Praze, můžete zažít i v Brandýse nad Labem, kde se v neděli 27. května na sokolském cvičišti Jindry Vaníčka uskuteční oblastní sokolský slet. Ten bude součástí čtyřiceti regionálních sletových akcí, které se po celé republice budou konat až do konce června.

21.5.2018

Rakovnické pozemní hokejistky třetí evropskou soutěž neudržely

Gent - Bilance jedné výhry a dvou porážek ve skupině EuroHockeyChallenge II 2018 v belgickém Gentu poslala rakovnické pozemní hokejistky do závěrečného duelu o udržení této evropské divize i pro příští rok. Dramatický souboj s Douai HC svěřenkyně Josefa Ostaše nezvládly a sestupují ze třetí nejvyšší evropské soutěže. 

20.5.2018

Pozemkářkám po druhé porážce hrozí sestup

Gent - V dalším duelu EuroHockey Club Challenge II podlehly pozemní hokejistky švýcarskému Black Boys HC Geneve 0:5 (0:3) a s konečným účtem ve skupině s dvěma prohrami a jednou výhrou nad Italkami obsadily třetí místo, které znamená pondělní střetnutí s francouzským Douai HC o udržení se v této evropské klubové divizi i pro příští rok.

20.5.2018

OBRAZEM: Dům osvěty patřil rakovnickým boxerům

Rakovník - Rakovnický Dům osvěty po několika měsících patřil opět boxerům. Uskutečnil se zde totiž Galavečer rakovnického boxu, jenž pořádal oddíl TJ TZ, a na kterém se představili domácí boxeři a boxerky všech věkových i váhových kategorií. Vrcholem akce byl pak profesionální zápas mezi Patrikem Bartošem a jeho bratrem Denisem. Bratrský souboj vyhrál zkušenější Patrik, ale i Denis předvedl velmi dobrý výkon. Mezi boxerskými zápasy zpříjemnily chvíli všem přítomným hard rocková kapela Five Sins a rakovnické aerobičky.

20.5.2018

Pozemkářky napravily páteční porážku

Gent - Pozemní hokejistky HC 1972 Rakovník se rychle oklepaly ze včerejší dtrtivé porážky. Ve svém druhém vystoupení na evropském poháru zdolaly SG Amsicora ASD 4:1. 

19.5.2018

Pozemkářkách vstup nevyšel

Gent /FOTOGALERIE/ - První konfrontace s Evropou nedopadla pro pozemní hokejistky rakovnického HC 1972 dobře. S favoritem turnaje - HC Gantoise, Rakovničanky padly 0:9. 

18.5.2018

Pátý ročník Rakovnické šedesátky se koná v sobotu

Rakovník – Oblíbenost Rakovnické šedesátky každým rokem rapidně stoupá. Prvního ročníku v roce 2014 se zúčastnilo 82 nadšenců. Před několika dny jich bylo na internetu zaregistrováno neuvěřitelných 627 zájemců. Ti mají na výběr cyklotrasu R60 nebo některou z pěších tras o délce 40 km, 60 km nebo nově 100 km, což je prodloužená loňská R80 a zpestřením této poutě bude brodění řeky Berounky.

18.5.2018

V Domu osvěty se uskuteční Galavečer boxu

Rakovnicko – Kam vyrazit za sportem?

18.5.2018

Finále slibuje pořádnou bitvu. Favorit je jasný

Nymburk - Před patnácti lety proti sobě stály týmy Nymburka a Opavy na startovní čáře závěrečné finálové série nejvyšší české basketbalové soutěže. Oba dva týmy byly v poněkud jiné pozici než letos. Zatímco postup Nymburka, který teprve dvě sezony zpátky naskočil do extraligového kolotoče, byl do jisté míry překvapením, Opava té doby titul obhajovala. Navíc v šesti sezonách před tímto finále roku 2003 posbírala šest medailí, tři zlaté a dvě stříbrné a bronzovou.

17.5.2018

Pozemní hokejistky dorazily do dějiště evropského poháru

Po dvanáctihodinové jizdě dorazil tým žen rakovnického HC 1972 Rakovník do belgického Gentu. Ubytování mají za sebou a od 14.30 hodin je čekal první trénink.

17.5.2018

Karolína Hanzlová vstřelila vítězný gól Rakousku

Rakovník – Druhý květnový víkend patřil v reprezentačním kalendáři českých výběrů do 18 let v pozemním hokeji přípravným zápasům s Rakouskem. Do Vídně odjela i osmička rakovnických nadějí.

17.5.2018

Fotbalovým klubům vesměs chybí finance

Rakovnicko /INFOGRAFIKA/ – Kluby všech možných sportovních odvětví si často stěžují, že nemají peníze na provoz, údržbu areálu, trenéry a podobně. Finanční problémy řeší i ve sportu číslo jedna – tedy fotbalu. Rakovnický deník provedl sondu čtyřmi nejvýše postavenými fotbalovými kluby na okrese, aby zjistil, jak na tom dané oddíly jsou.

16.5.2018

FOTO: Z Odznaku všestrannosti na olympiádu? V Mělníku roste supertalent

Slaný – Vítr se srdnatě točil nad atletickým stadionem ve Slaném. Právě tady přitom probíhalo krajské kolo Odznaku Všestrannosti Sazka Olympijského víceboje.

15.5.2018

Lokomotiva v posledním zápase sezony vybojovala titul

Rakovník - Florbalisty Lokomotivy Rakovník, kteří už mají jistý postup do vyšší soutěže, čekala dvě poslední utkání v sezóně. V případě jakékoli ztráty bodu by znamenalo i ztrátu titulu. „Všichni jsme si uvědomovali důležitost tohoto kola. Výhodou pro nás bylo prostředí, protože zde pravidelně trénujeme,“ popisuje příznivé podmínky hrající místopředseda klubu Vít Němeček.

14.5.2018

Nové Strašecí postoupilo do krajského finále kvalifikace juniorské NBA!

Nové Strašecí - Nejslavnější basketbalová soutěž na světě NBA rozjela po celém světě projekt Junior NBA, určený pro děti z prvního stupně základních škol. Ve spolupráci s Českou basketbalovou federací právě začal třetí ročník soutěže, kterou v kvalifikační fázi hrají na jaře děti ze třetích a čtvrtých tříd a v hlavní soutěži na podzim děti ze čtvrtých a pátých tříd. 

13.5.2018

Pozemkáři slaví důležité výhry

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Kdo čekal v extraligovém duelu pozemních hokejistek další brankostroj, nedočkal se, ale bojovný výkon stačil HC 1972 na další výhru a potvrzení pozice lídra o bod před pražskou Slavií. Rakovničtí muži se střetli s posledním celkem tabulky – rezervou Litic. O úspěšném výsledku a tolik potřebných bodech k postupu do závěrečného play off, které se letos bude konat právě na umělé trávě v Rakovníku, se rozhodovalo hlavně ve druhém poločase.

12.5.2018

Čáslavský krajský OVOV zaujal lety v dálkařském sektoru

Čáslav – Už je to taková čáslavská tradice. Na atletickém stadionu Vodranty znovu proběhlo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Utkalo se zde 11 týmů a 55 žáků ze škol ve východní části Středočeského kraje. Vítězem v prvním krajském kole se stala ZŠ Palachova z Brandýsa nad Labem, která posbírala 23 261 bodů. „Všechno nám krásně vyšlo,“ pochvalovala si za organizátory bývalá trojskokanská hvězda Šárka Kašpárková.

11.5.2018

Rakovnická forma na cestě do Evropy kulminuje

Rakovník - Doslova na jaře září rakovnické pozemní hokejistky, které v české extralize doma porazily úřadující mistryně republiky SK Slavii Praha a následně zvítězily na hřišti HC 1947 Praga 0:6 (0:4), když se o góly postaraly dvakrát Kotálová a Klára Hanzlová a Vorlová s Karolínou Hanzlovou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT