VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

19.5.2017

Uriková brala medaili mezi elitou, zářily i další aerobičky

Rakovník – Na projektu Mistry s mistry i na závodech I. výkonnostní třídy se předvedly o uplynulém víkendu aerobičky z rakovnického klubu Angels. V Brně se sešla republiková elita, mezi kterou se skvěle reprezentuje Gabriela Uriková.

18.5.2017

Kastelán Točníku uslyší zrychlený dech závodníků běžících na hrad

Točník – Již v sobotu ožije hrad Točník a jeho okolí. Kromě obvyklých návštěvníků potkáte pod hradem množství sportovců v rámci akce Běžíme na hrad Točník. Zapojit se mohou aktivní sportovci, avšak program je připraven i pro rodiny s dětmi v podání Pohádkové cesty v prostředí hradu.

18.5.2017

Recept na Suchdol: slepené góly a skvělý Nistor

Rakovník – I když už hokejbaloví žáci HBC Rakovník neměli naději proniknout do finálového turnaje o mistra ČR, byla na nich při utkání s jihočeským Suchdolem vidět velká vůle po vítězství. To nakonec proti houževnatému soupeři vybojovali.

13.5.2017

Němeček nemá o budoucnost florbalu strach

Rakovník – Premiérová sezona v „pětkovém" florbalu se hráčům rakovnické Lokomotivy celkem povedla. V závěrečném dvojkole Pražské a středočeské třídy mužů rozdrtili Lvy z Prahy i třetí Falcons Žižkov B a obsadili konečnou druhou příčku, která jim zaručuje postup do vyšší soutěže. Vít Němeček, místopředseda klubu a zároveň hráč i trenér, je přesvědčen, že současný postup není posledním.

12.5.2017

Koutek startuje sezonu

Přílepy - SK Koutek zve srdečně všechny příznivce tenisu a nohejbalového sportu do Přílep.

12.5.2017

Podbořánky zahájily golfovou sezonu

Podbořánky - I v chladném dubnovém počasí se na golfovém hřišti v Podbořánkách odehrálo mnoho turnajů s hojnou účastí golfistů.

11.5.2017

Polská zranění přišla Slaný draho

Slaný – Páté místo obsadila slánská dvojice Edurd Krčmář – Mariusz Puszakowski ve finále mistrovství České republiky dvojic na ploché dráze. O den později pak slánský AK 3ton skončil ve druhém závodě extraligy družstev na třetím místě.

10.5.2017

Synek odloží vesla, usedne na kolo

Střední Čechy – Přestože už vyhlíží mistrovství Evropy, odskočí si veslař Ondřej Synek z přípravy na první z vrcholů sezony k úplně jiné sportovní disciplíně. V Mladé Boleslavi po roce znovu absolvuje závod seriálu Kolo pro život.

10.5.2017

Tradici si tu hýčkají. Z okresu Rakovník postupují do krajského kola OVOV čtyři školy

Rakovník - Bojovat až do konce se rozhodně vyplatí. Navzdory tomu, že z okresu Rakovník postupovala do krajského kola Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů přímo pouze jedna škola, nakonec se v dalších bojích ukážou hned čtyři místní základky. „Je to dáno právě jejich dobrými výsledky," potvrzuje za pořadatele Petr Marinčič.

10.5.2017

Emička i Sofinka získaly zlato

Chotěboř /FOTOGALERIE/ - V Chotěboři se uskutečnil závod v aerobiku, kterého se zúčastnily i dvě závodnice z Aerobic clubu Angels Rakovník - Ema Trnková a Sofie Ortmannová.

10.5.2017

Pozemkářkám nový povrch svědčil, muži po přestávce korigovali debakl

Rakovník – Jarní extraligová premiéra na novém hřišti Městského stadionu v Rakovníku se pozemním hokejistkám vydařila, když zdolaly hradeckou Slávii 3:1. To muži proti obhájci titulu v závěru pouze mírnili debakl na 4:9.

10.5.2017

Vildeho memoriál je připraven, dorazit mohou Franc, Milík či Simota

Slaný - Poprvé v letošní sezoně budou diváci na plochodrážním stadionu ve Slaném sledovat napínavé souboje na zdejším oválu. V sobotu 13. května od 14 hodin se zde uskuteční 18. ročník Memoriálu Antonína Vildeho.

7.5.2017

Cafourkovi o fous unikla desítka

Liberec – Šanovský profesionální golfista Jan Cafourek se postaral o další pěkné umístění, když na turnaji Pro Golf Tour na liberecké Ypsilonce obsadil dělené šestnácté místo. Na čtvrtou příčku, jež se započítává do světového žebříčku, přitom ztratil pouhé tři rány.

7.5.2017

Olympijským nadějím se v Hradci Králové dařilo

Rakovník – Český dres výběru do 18 let oblékly na Mezinárodním turnaji olympijských nadějí 2017 v Hradci Králové i rakovnické pozemní hokejistky Bašová, Jerijová, Hanzlová a Somolová a podílely se na prvenství české reprezentace v konkurenci týmů Polska a Slovenska. Jejich výkony byly příslibem i do budoucna, kdy se v červenci příštího roku právě v Rakovníku uskuteční ME dívek do 18 let na nové umělé trávě na městském stadionu.

5.5.2017

Elitní fitness a kulturistika už v sobotu Na sekyře

Rakovník – Skvělou sportovní akci dalece překračující hranice okresu se povedlo přilákat v sobotu 6. května do rakovnického kulturního domu Na sekyře. Po celý den se tam bude bojovat o republikové tituly ve fitness, vše navíc vyšperkuje pohárová soutěž FFF Cup kulturistů.

5.5.2017

Rakovničtí žáci úřadovali na jihu Čech

České Budějovice - Rakovnické starší žáky čekal v dalším kole výjezd až do dalekých jižních Čech. Nejprve se představili na hřišti v Českých Budějovicích. Poté nastoupili rakovničtí žáci v Suchdole téměř na rakouských hranicích. Jihočeský výlet byl pro rakovnické hokejbalisty velmi úspěšný, když v Budějovicích vyhráli 7:1, v Suchdolu pak 6:3.

5.5.2017

Extraligovou nadstavbu začaly Rakovničanky vítězně

Praha - Rakovnické pozemní hokejistky prošly jako nůž máslem kvalifikační skupinou a i v prvním utkání extraligové nadstavby o český titul i účast v evropském poháru zvládly na jedničku.

3.5.2017

Křesťan už Budějovice trápit nebude, podepsal jim smlouvu!

Kladno – Ještě před pár dny šil do budějovické obrany jednu šlupku za druhou, teď se bleskově ocitl na jejich straně. Českým volejbalovým světem otřásla přestupová bomba, kladenský univerzál Filip Křesťan přestupuje právě na jih Čech. Tedy do týmu, který jeho Kladno ve finále Uniqa extraligy porazil a zajistil si účast v Lize mistrů.

3.5.2017

Galavečer bojových sportů přinesl napínavý boj i romantiku v ringu

Rakovník – Tradiční galavečer bojových sportů byl tentokrát tak trochu netradiční. Nejen že se uskutečnil hned po oblastním kole, když někteří boxeři bojovali na obou akcích, ale hlavně byla k vidění svatba přímo v ringu. Trenér pořádající TJ TZ Rakovník Pavel Chroustovský se oženil s dosavadní přítelkyní Terezou.

3.5.2017

Moravská mise dopadla pro Andílky úspěšně

Olomouc, Ostrava – Moravská mise se závodnicím z Aerobic clubu Angels Rakovník velmi vydařila a opět si domů přivezly spoustu cenných kovů.

29.4.2017

Krajské kolo ovládla Příbram, Rakovničanky skončily páté

Rakovník – V tělocvičnách 3. ZŠ Rakovník se uskutečnilo krajské kolo Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství ve volejbale starších žákyň, kterého se zúčastnilo celkem devět týmů, včetně třetí základní školy. Ta na turnaji obsadila konečné páté místo, z vítězství se radovala Příbram.

28.4.2017

Den boxu vyšperkuje svatba v ringu

Rakovník – Sobotu by si všichni příznivce boxu měli zaškrtnout do kalendáře. V rakovnickém Domě osvěty se totiž uskuteční hned dvě boxerské akce naráz, a sice Oblastní kolo a tradiční Galavečer bojových sportů. Zlatý hřeb dne bude svatba přímo v ringu!

27.4.2017

Rakovničtí žáci zdolali Hostivař

Rakovník - Rakovničtí žáci měli těžký úkol. V dalším kole hokejbalové soutěže starších žáků do Rakovníka totiž zavítal vedoucí celek z pražské Hostivaře. Rakovničtí mladíci chtěli v tomto zápase prodat dobrou formu z posledních zápasů a odehrát důstojné utkání, což se jim více než podařilo.

26.4.2017

Turnaj minipřípravek opanovaly rakovnické týmy

Rakovník – Na rakovnickém hokejbalovém stadionu se odehrála jedna ze skupin turnaje minipřípravek. V Rakovníku se představila mužstva Kelti 2008, KERT Park Praha, HBC Alpiq Kladno a HBC Rakovník, jenž postavil do turnaje 2 týmy, které také obsadily první dvě místa.

26.4.2017

Rakovničtí ragbisté na Slavii nevyzráli

Praha – Rakovničtí ragbisté v dalším kole 1. ligy v ragby čekal výlet do Edenu, kde se utkali s místní rezervou Slavie. Rakům se sešívané zaskočit nepodařilo a prohráli jednoznačně 7:24.

25.4.2017

Medailové žně: Andílci získali celkem jedenáct cenných kovů

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Úspěšné závodnice z Aerobic clubu Angels Rakovník zažily další povedené závody. Na závodech v Kutné Hoře a v Praze získaly celkem jedenáct medailí, z toho hned sedm zlatých. V Lounech jim medaile dvakrát těsně unikla.

25.4.2017

V Čisté se koná hokejbalová exhibice

Čistá – HBC Rakovník v rámci propagace hokejbalu pořádá exhibici na mobilním hřišti u základní školy v Čisté. Duel se odehraje ve středu od 17 hodin a nastoupí proti sobě hráči A a B mužstva rakovnického klubu.

23.4.2017

V Karviné jsme padali po hubě, těšilo Falaře

Nové Strašecí /ROZHOVOR/ – Pouze dva body dělilo hokejbalisty Nového Strašecí od postupu do play off první národní ligy. „Moc dobře víme, kde jsme ty dva body ztratili a já jsem klukům po posledním zápase poděkoval za odvedenou práci v sezoně, škoda ale, že ta třešnička nakonec nevyšla," litoval hrající kouč Jan Falař, který je ale jinak se sezonou, ve které se Bubáci umístili na 10. příčce, spokojen.

21.4.2017

U Berounky se na začátku června uskuteční třídenní šipkový turnaj

Zvíkovec – V kempu Pohoda u Zvíkovce, který leží na hranicích okresu Rakovníka a Rokycan se ve dnech 2 – 4. června bude konat šipkový turnaj Šipková pohoda s Bakalářem, od double až na Berounku. Akci pořádají rakovničtí šipkaři z Maniac Darts Rakovník.

20.4.2017

Český ráj čeká invaze cyklistů. Je tu cyklomaraton

Český ráj - Už jen hodiny zbývají do startu jubilejního 15. ročníku Author 50 Český ráj, cyklistických závodů na horských kolech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT