VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Aktuální výsledkový servis okresního přeboru ve stolním tenise

Rakovnicko - Přinášime vám aktuálně výsledky z okresního přeboru stolního tenisu z I., II., III., IV. a V. třídy.

10.3.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Petr Průcha

I. třída - 20. kolo


KST Rakovník C - So. Krupá A 11 : 7 (36 : 27)
- Mikeš M. 4, Froněk P. 4, Podestát V. 2, čtyřhra Mikeš M. – Podestát V.
- Mrázek J. 1 + 1WO, Mrázek M. 1 + 1WO, Kapoun O. 0 + 1WO, Macek Z. ml. 0 + 1WO, Mrázek M. + Macek Z. ml. WO
RC Rakovník A - KK Rakovník 9 : 9 (39 : 37)
- Dupač Z. 3, Krůta V. 2, Hejda L. 2, Smitka L. 0, čtyřhry Smitka L. - Dupač Z. a Krůta V. – Hejda L.
- Štengl J. 3, Koloc M. 3, Havel V. 2, Fojtík J. 1 (3), Holý J. 0 (1)
SK Přílepy A - So. Nové Strašecí B 11 : 7 (36 : 28)
- Müller J. 4, Jílek J. 4, Holý K. 2, Manders P. 0, čtyřhra Jílek J. – Müller J.
- Červený Z. 2, Jiříček J. 2, Rovný P. 1, Brožek M. 1, čtyřhra Jiříček J. – Brožek M.
So. Hředle A - So. Janov A 11 : 7 (40 : 32)
- Linc J. 3, Novák T. 3 (3), Dvořáček J. 2 (3), Beránek J. 1 (3), čtyřhry Dvořáček J. – Novák T. a Beránek J. – Linc J.
- Dráždil M. 2 + 1WO, Amler Mil. 1 + 1WO, Pacourek R. 1, Pacourek J. ml. 0 + 1WO
So. Nové Strašecí A - So. Olešná A 10 : 8 (36 : 30)
- Libovický V. 2 + 1WO. Fabinger F. 1 + 1WO, Fabinger V. 1 + 1WO, Pittner K. 0 + 1WO, čtyřhry Fabinger F. – Libovický V. a Pittner K. – Fabinger V. WO
- Lédl J. 4, Procházka T. 3, Kočovský T. 1
So. Nesuchyně A - So. Rakovník A 14 : 4 (44 : 28)
- Hetto T. 4, Šerák M. 4, Šebek V. 2, Krob M. 2, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Šebek V. – Krob M.
- Jansa S. st. 2, Stibor J. 1, Cibulka J. 1, Miller F. 0 (3), Jerhot J. 0 (1)


1. KK Rakovník 20 16 1 3 0 252:108 53
2. So. N. Strašecí A 20 12 5 3 0 226:134 49
3. RC Rakovník A 20 12 1 7 0 184:176 45
4. So. Nesuchyně A 20 10 4 6 0 195:165 44
5. So. Olešná A 20 11 1 8 0 194:166 43
6. So. Hředle A 20 10 2 8 0 185:175 42
7. KST Rakovník C 20 9 3 8 0 172:188 41
8. SK Přílepy A 20 6 4 10 0 165:195 36
9. So. Janov A 20 7 2 11 0 158:202 36
10. So. Rakovník A 20 7 2 11 0 153:207 36
11. So. Krupá A 20 5 2 13 0 143:217 32
12. So. N. Strašecí B 20 0 3 17 0 133:227 23

II. třída - 20. kolo


So. Janov B - SK Skryje A 5 : 13 (28 : 43)
- Fric J. 3, Houdek P. st. 1, Šobek V. 0, Černý J. 0, čtyřhra Fric J. – Houdek P. st.
- Jedlička M. 4, Jedlička J. 3, Korf J. 3, Pour J. 2, čtyřhra Jedlička J. – Pour J.
So. Rakovník B - So. Nové Strašecí C 14 : 4 (48 : 25)
- Hlavatý V. 4, Čermák L. 4, Mladý V. 2, Jerhot J. 2, čtyřhry Čermák L. – Jerhot J. a Hlavatý V. – Mladý V.
- Vlášek O. 2, Brožek M. 2, Zíma M. 0, Libovický R. 0
So. Olešná B - So. Křivoklát A 10 : 8 (39 : 30)
- Kreidl P. 4, Pavlíček V. 3, Vít V. 2, Itner R. 0, čtyřhra Vít V. – Itner R.
- Brožek V. 3, Dolejš J. 2, Mika M. 1, Štěpnička J. 1, čtyřhra Dolejš J. – Štěpnička J:
So. Lány C - So. Hředle B 11 : 7 (41 : 33)
- Bořek S. 3, Eichenmann F. 3, Kosár E. 3, Lážnovský J. 0 (2), Slánička P. st. 0 (2), čtyřhry Slánička P. st. – Kosár E. a Bořek S. – Eichenmann F.
- Bečvář M. 3, Polášek M. 2, Martínek J. 1, Tengler P. 1
St. Rakovník - TJ Čistá A 6 : 12 (28 : 41)
- Chovan D. 2, Chvojan J. 2, Jílek R. 1, Franěk F. 0, čtyřhra Chovan D. – Jílek R.
- Lepka M. 4, Bezstarosti V. 3, Švarc J. 2, Bedenk P. 2 (3), Zeman J. 0 (1), čtyřhra Bezstarosti V. – Bedenk P.
So. Panoší Újezd - RC Rakovník B odloženo

1. So. Hředle B 20 17 1 2 0 256:104 55
2. So. Rakovník B 19 15 2 2 0 240:102 51
3. So. Lány C 20 14 2 4 0 215:145 50
4. So. Křivoklát A 20 9 4 7 0 201:159 42
5. So. Olešná B 20 8 3 9 0 160:200 39
6. So. N. Strašecí C 20 8 2 10 0 173:187 38
7. RC Rakovník B 19 8 2 9 0 178:164 37
8. So. P. Újezd 19 6 5 8 0 167:175 36
9. SK Skryje A 20 5 4 11 0 138:222 34
10. TJ Čistá A 19 5 3 11 0 143:199 32
11. So. Janov B 20 5 2 13 0 133:227 32
12. St. Rakovník 20 1 4 15 0 120:240 26


III. třída - 20. kolo


So. Všetaty A - So. Nesuchyně B 9 : 9 (39 : 30)
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Kalík J. st. 2, Bureš L. 1, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
- Barsa T. 4, Vopravil M. 3, Krob P. 1, Micura D. 0, čtyřhra Barsa T. – Krob P.
RC Rakovník C - Loko Lužná 15 : 3 (51 : 20)
- Štysová G. 4, Lédl R. 4, Dupač Z. 4, Kolář M. 1, čtyřhry Štysová G. – Lédl R. a Kolář M. – Dupač Z.
- Štrougal L. st. 1, Hájek J. 1, Štrougal L. ml. 1, Komínek O. 0
So. Olešná C - So. Křivoklát B 15 : 3 (47 : 17)
- Kreidl P. 4, Vít V. 4, Kočovský L. 3, Folber J. 2, čtyřhry Kočovský L. – Kreidl P. a Vít V. – Folber J.
- Pavlíček J. 1, Šiška J. 1, Šíma R. 1, Durčiak J. 0
So. Skřivaň A - SK Přílepy B 4 : 14 (24 : 45)
- Gebhart F. st. 3, Vít K. 1, Broum Z. 0, Beran A. 0
- Zajíc V. 3, Adamczuk J. 3, Mayer F. 3, Kunc J. 3, čtyřhry Zajíc V. – Adamczuk J. a Mayer F. – Kunc J.
TJ Čistá B - So. Rakovník C 6 : 12 (29 : 44)
- Lepka M. 3, Musil M. 2, Šajner J. 1, Štrunc F. 0
- Zelenka V. 4, Zach F. 3, Renč Z. 2, Kratochvíl M. 1, čtyřhry Kratochvíl M. – Zach F. a Renč Z. – Zelenka V.
So. Hředle C - volno

1. RC Rakovník C 19 15 1 3 0 224:118 50
2. So. Olešná C 19 13 3 3 0 211:131 48
3. SK Přílepy B 18 12 1 5 0 179:145 43
4. So. Rakovník C 18 11 2 5 0 189:135 42
5. So. Hředle C 18 11 1 6 0 190:134 41
6. So. Všetaty A 18 8 3 7 0 174:150 37
7. So. Nesuchyně B 18 6 4 8 0 146:178 34
8. Loko Lužná 18 6 3 9 0 150:174 33
9. So. Skřivaň A 18 2 2 14 0 121:203 24
10. TJ Čistá B 18 2 2 14 0 118:206 24
11. So. Křivoklát B 18 2 2 14 0 98:226 24


IV. třída - 17. kolo


SK Hřebečníky B - So. Nové Strašecí D 8 : 10 (36 : 34)
- Kolský V. 3, Skála P. 2, Jirouš P. 1, Hejný P. 1, čtyřhra Hejný P. – Kolský V.
- Brože M. 4, Libovický R. 3, Doubravský P. 2, Hladký J. 0, čtyřhra Hladký J. – Doubravský P.


IV. třída - 20. kolo


So. Nové Strašecí D - B. Lubná 13 : 5

So. Rakovník D - SK Pavlíkov 16 : 2 (51 : 14)
- Sosna P. 4, Zach F. 4, Jansa S. ml. 3, Kratochvíl M. 3, čtyřhry Sosna P. – Zach F. a Kratochvíl M. – Jansa S. ml.
- Mika M. 2, Mrzena J. 0, Pelc Petr 0, Pelc Přem. 0
SK Hřebečníky A - So. Křivoklát C 9 : 9 (29 : 35)
- Tomášek M. 4, Kopřiva A. 3, Krůta J. 1, Kovář M. 0, čtyřhra Kopřiva A. – Tomášek M.
- Mika L. 3, Mika M. 2, Skořepa J. 2, Lysý V. 1, čtyřhra Mika M. – Mika L.
R. Třtice A - So. Lány D 7 : 11 (26 : 39)
- Eis J. 3, Vojtík P. 1, Kandler Z. 1, Halíř D. 1, čtyřhra Kandler Z. – Vojtík P.
- Moravec L. st. 4, Ságnerová M. 3, Landr O. 3, Moravec P. ml. 0, čtyřhra Ságnerová M. – Landr O.
So. Branov - SK Hřebečníky B 6 : 12

So. Krupá B - volno

1. So. Křivoklát C 18 15 3 0 0 212:112 51
2. So. Rakovník D 18 15 2 1 0 230:94 50
3. So. N. Strašecí D 18 12 2 4 0 195:129 44
4. SK Hřebečníky A 18 10 5 3 0 189:135 43
5. So. Krupá B 18 10 0 8 0 169:155 38
6. SK Pavlíkov 18 8 3 7 0 158:166 37
7. B. Lubná 18 7 3 8 0 160:164 35
8. So. Branov 19 4 2 13 0 146:196 29
9. SK Hřebečníky B 18 3 2 13 0 151:173 26
10. So. Lány D 18 3 2 13 0 116:208 26
11. R. Třtice A 19 1 0 18 0 74:268 21


V. třída - 20. kolo


So. Janov C - So. Nesuchyně C 9 : 9

TJ Čistá C - So. Skřivaň B 14 : 4 (44 : 17)
- Lepka M. 3 + 1WO, Smetana J. st. 3 + 1WO, Vocetka J. 2 + 1WO, Plincner L. 0 + 1WO, čtyřhry Lepka M. – Smetana J. st. a Vocetka J. – Plincner L. WO
- Ledvinka m. 2, Megerle M. 1, Gebhart F. ml. 1
R. Třtice B - SK Pšovlky A 10 : 8 (37 : 35)
- Kolek V. 3, Novotný M. 3, Urbanovič V. 2, Vožechová M. 1, čtyřhra Kolek V. – Novotný M.
- Folk J. 4, Šulitka O. 2, Flajšingr P. 1, Koleníková D. 0, čtyřhra Folk J. – Koleníková D.
So. Křivoklát D - SK Pšovlky B 2 : 16 (10 : 50)
- Komenda M. 1, Komendová Š. 1, Komendová I. 0, Pavlíková L. 0
- Kochleffl M. 4, Hospodářský J. 4, Švejkovský Z. 4, Kroupa V. 2, čtyřhry Švejkovský Z. – Kroupa V. a Kochleffl M. – Hospodářský J.
So. Všetaty B a SK Skryje B - volno

1. SK Pšovlky A 17 14 0 3 0 217:89 45
2. SK Skryje B 16 14 0 2 0 201:87 44
3. TJ Čistá C 16 12 0 4 0 200:88 40
4. So. Nesuchyně C 17 10 2 5 0 186:120 39
5. R. Třtice B 17 8 3 6 0 173:133 36
6. So. Janov C 16 7 2 5 2 148:140 30
7. So. Skřivaň B 18 5 0 13 0 136:188 28
8. SK Pšovlky B 16 5 1 10 0 109:179 27
9. So. Všetaty B 16 3 2 11 0 104:184 24
10. So. Křivoklát D 17 0 0 16 1 20:286 16

SALK CUP – výsledek finále


So. Nesuchyně A - KK Rakovník 3 : 7 (15 : 23)
- Šerák M. 2, Hetto T. 1, Krob M. 0 (2), Šebek V. 0 (1)
- Štengl J. 3, Sušánka P: 2, Havel V. 1, čtyřhra Štengl J. – Sušánka P.

JAROSLAV KRAUS

10.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Starosta Rakovníka Pavel Jenšovský (ČSSD)

Starosta Jenšovský k výsledkům ČSSD: Chybí nám od krajské úrovně lídři

Miroslav Samaš (ANO).

Výhra ANO ve volbách? Radost i závazek, míní rakovnický místostarosta

Je to nářez, hodnotí propad ČSSD ve volbách starosta Nového Strašecí

Nové Strašecí – Propad ČSSD v letošních parlamentních volbách zaskočil nejen jeho kandidáty a voliče. „To si snad ani nezasloužili,“ zhodnotil v bezprostřední reakci opoziční kandidát a bývalý starosta Rakovníka Zdeněk Nejdl (kandidoval za ODS). Jak nesou překvapivé výsledky členové sociální demokracie?

Rakovničtí hokejbalisté nestačili na Sudoměřice

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Hokejbalistům z dalekých Sudoměřic vyšla odveta za týden starou porážku 2:5, kterou jim připravili ráčci a na vlas stejným výsledkem tentokrát domácí Rakovník porazili.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Letošní parlamentní volby táhnou. Seniory i mladé

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Letošní volby do Poslanecké sněmovny, které odstartovaly úderem páteční čtrnácté hodiny, se mohou podle dosavadních průzkumů pochlubit silnou účastí. Někde se na jejich začátek dokonce čekalo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení