Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Aktuální výsledkový servis OP stolních tenistů

Rakovnicko - Derby dvou rakovnických celků skončilo nerozhodně. KK Rakovník však zůstává s náskokem dvou bodů stále v čele.

2.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

I. třída - 19. kolo

So. Olešná A - So. Nesuchyně A 8 : 10 (37 : 36)
- Lédl J. 4, Procházka T. 2, Kočovský T. 1, Bařtipán Z. 1
- Hetto T. 3, Šerák M. 3, Šebek V. 1, Krob M. 1, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Šebek V. – Krob M.

So. Rakovník B - So. Janov A 5 : 13 (25 : 40)
- Mladý V. 3, Čermák L. 1, Zach F. 1, Jerhot J. 0
- Pacourek J. ml. 4, Pacourek R. 3, Fric J. 2, Amler Mil. 2, čtyřhry Pacourek J. ml. – Pacourek R. a Fric J. – Amler Mil.

So. Nové Strašecí A - So. Krupá A 10 : 8 (40 : 39)
- Fabinger F. 3, Libovický V. 3, Rovný P. 2, Brožek M. 2
- Mrázek J. 3, Mrázek M. 2, Kapoun O. 1, Macek Z. ml. 0, čtyřhry Mrázek J. – Kapoun O. a Mrázek M. – Macek Z. ml.

KK Rakovník - RC Rakovník A 9 : 9 (34 : 35)
- Štengl J. 4, Koloc M. 3, Sušánka P. 1, Fojtík J. 0 (2), Holý J. 0 (2), čtyřhra Štengl J. – Sušánka P.
- Hejda L. 3, Dupač Z. 2, Krůta V. 2, Smitka L. 1, čtyřhra Dupač Z. – Smitka L.

SK Přílepy A - So. Rakovník A 8 : 10 (33 : 37)
- Jílek J. 4, Müller J. 2, Kutílek J. 1, Holý K. 0, čtyřhra Jílek J. – Müller J.
- Jansa S. st. 3, Stibor J. 2, Jansa S. ml. 2, Cibulka J. 2, čtyřhra Miller F. – Stibor J.

So. Hředle A - So. Lány C 12 : 6 (44 : 31)
- Novák T. 4, Dvořáček J. 3, Linc J. 3, Vitner K. 1, čtyřhra Novák T. – Dvořáček J.
- Bořek S. 2, Slánička P. 1, Kosár E. 1, Eichenmann F. 1, čtyřhra Slánička P. – Eichenmann F.

1. KK Rakovník 19 12 6 1 0 213:129 49
2. So. Hředle A 19 12 4 3 0 198:144 47
3. So. N. Strašecí A 19 11 5 2 1 186:156 45
4. RC Rakovník A 19 10 4 5 0 198:144 43
5. So. Rakovník A 19 10 3 6 0 179:163 42
6. So. Olešná A 19 8 5 6 0 177:165 40
7. So. Nesuchyně A 19 8 4 7 0 189:153 39
8. So. Janov A 19 6 4 9 0 156:186 35
9. So. Krupá A 19 6 4 9 0 171:171 35
10. SK Přílepy A 19 6 4 9 0 170:172 35
11. So. Rakovník B 19 2 0 17 0 107:235 23
12. So. Lány C 19 1 1 17 0 108:234 22

II. třída - 19. kolo

So. Panoší Újezd - SK Přílepy B 13 : 5 (44 : 27)
- Beneš V. st. 4, Tomášek R. 3, Zuda A. 2, Čekal V. 2, čtyřhry Beneš V. st. – Zuda A. a Čekal V. – Tomášek R.
- Hubka M. 2, Zajíc V. 2, Adamczuk J. 1, Mayer F. 0

So. Rakovník D - So. Hředle B 6 : 12 předehráno

RC Rakovník B - SK Skryje A 12 : 6 (48 : 21)
- Smitka L. 3, Cafourek M. 3, Brabcová A. 3, Pavlík M. 3
- Pour J. 2, Rybáček L. 2, Zíma P. 0, Jedlička P. 0, čtyřhry Pour J. – Rybáček L. a Zíma P. – Jedlička P.

So. Nové Strašecí B - So. Křivoklát A 6 : 12 (27 : 41)
- Rovný P. 3, Brožek M. 2, Hrdý S. 0, Libovický R. 0, čtyřhra Hrdý S. – Rovný P.
- Jaroš L. 4, Dolejš J. 3, Brožek M. 2, Mika M. 2, čtyřhra Brožek V. – Mika M.

St. Rakovník - So. Rakovník C odloženo
- odloženo na 3. března 2010

TJ Čistá A - So. Olešná B 9 : 9 (30 : 36)
- Bezstarosti V. 3, Lepka M. ml. 3, Bedenk P. 2, Smetana J. ml. 1
- Kreidl P. 4, Pavlíček V. 2, Vít V. 1, Itner R. 0, čtyřhry Kreidl P. – Pavlíček J. a Vít V. – Itner R.

1. So. Křivoklát A 19 14 3 2 0 212:130 50
2. So. P. Újezd 19 14 2 3 0 211:131 49
3. So. Hředle B 19 13 4 2 0 214:128 49
4. So. N. Strašecí B 19 13 1 5 0 211:131 46
5. TJ Čistá A 19 12 1 6 0 197:145 44
6. So. Olešná B 19 8 2 9 0 179:163 37
7. RC Rakovník B 19 7 1 11 0 155:187 34
8. SK Přílepy B 19 6 2 11 0 143:199 33
9. St. Rakovník 18 5 1 12 0 141:183 29
10. SK Skryje A 19 3 2 14 0 127:215 27
11. So. Rakovník D 19 3 2 14 0 126:216 27
12. So. Rakovník C 18 3 3 12 0 118:206 27

III. třída - 19. kolo

SK Hřebečníky A - So. Všetaty A 6 : 12 (24 : 39)
- Kopřiva A. 2, Hejný P. 2, Jirouš P. 1, Tomášek M. 0 (3), čtyřhra Kopřiva A. – Tomášek M.
- Gebhart V. 4, Herink M. 3 + 1WO, Bureš L. 2, Herink O. 1, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.

So. Kroučová A - TJ Čistá B 12 : 6 (39 : 29)
- Kováčik J. 2 + 1WO, Fejfar V. 2 + 1WO, Valeš M. 2 + 1WO, Jelínek P. 1 + 1WO, čtyřhra Jelínek P. – Valeš M. WO
- Lepka M. ml. 4, Lepka M. st. 1, Šajner J. 0, čtyřhra Lepka M. ml. – Lepka M. st.

So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí C 9 : 9 (38 : 37)
- Mika M. 3, Dolejš J. 3, Mika L. 1, Skořepa J. 1, čtyřhra Mika M. – Mika L.
- Brožek M. 3, Vlášek O. 2, Libovický R. 2, Hladký J. 1, čtyřhra Brožek M. – Libovický R.

So. Křivoklát B - So. Krupá B 11 : 7 (40 : 28)
- Chmelík J. 3, Šíma R. 3, Pavlíček J. 2, Šiška J. 1, čtyřhry Chmelík J. – Pavlíček J. a Šiška J. – Šíma R.
- Veselský P. 3, Macek Z. st. 3, Bureš J. 1, Svoboda V. 0

So. Nesuchyně B - Loko Lužná 10 : 8 (39 : 31)
- Šebek M. 3, Barsa T. 3, Micura D. 2, Krob P. 0, čtyřhry Micura D. – Šebek M. a Barsa T. – Krob P.
- Štrougal L. ml. 3, Štrougal L. st. 3, Hájek J. 1, Komínek O. 1

So. Janov B - So. Olešná C 16 : 2 (50 : 16)
- Fric J. 4, Šobek V. 4, Ryska L. 3, Houdek P. st. 3, čtyřhry Fric J. – Ryska L. a Houdek P. st. – Šobek V.
- Kočovský L. 1, Folber J. 1, Červenka J. 0, Bařtipán J. 0

III. třída - 17. kolo

So. Nesuchyně B - So. Nové Strašecí C 6 : 12 (20 : 40)
- Vopravil M. 3, Barsa T. 2, Micura D. 1
- Brrožek M. 3 + 1WO, Libovický R. 2 + 1WO, Vlášek O. 1 + 1WO, Hladký J. 0 + 1WO, čtyřhry Hladký J. – Vlášek O. a Brožek M. – Libovický R.

1. So. Křivoklát C 19 14 2 3 0 205:137 49
2. So. Všetaty A 19 13 2 4 0 200:142 47
3. So. Janov B 19 13 1 5 0 196:146 46
4. So. N. Strašecí C 19 12 2 5 0 189:153 45
5. So. Olešná C 19 10 2 7 0 177:165 41
6. So. Kroučová A 19 9 3 7 0 185:157 40
7. So. Nesuchyně B 18 8 1 9 0 166:158 35
8. TJ Čistá B 19 7 1 11 0 162:180 34
9. SK Hřebečníky A 18 6 3 9 0 153:171 33
10. Loko Lužná 19 6 1 12 0 151:191 32
11. So. Křivoklát B 19 4 3 12 0 147:195 30
12. So. Krupá B 19 0 1 18 0 103:239 20

IV. třída - 19. kolo

So. Lány D - R. Třtice A 15 : 3 (49 : 20)
- Moravec P. ml. 4, Lážnovský J. 4, Landr O. 3, Ságnerová M. 3, čtyřhra Ságnerová M. – Lážnovský J.
- Vidrich F. 1, Kandler Z. 1, Eis J. 0, Vojtík P. 0, čtyřhra Eis J. – Vojtík P.

B. Lubná - So. Skřivaň 17 : 1 (53 : 7)
- Pokorný M. 4, Volevecký M. 4, Novák R. 4, Spurný P. 3, čtyřhry Pokorný M. – Volevecký M. a Novák R. – Spurný P.
- Lev A. 1, Megerle M. 0, Ledvinka M. 0, Gebhart F. 0 (3), Broum Z. 0 (1)

SK Pavlíkov - SK Pšovlky A 8 : 10 (29 : 35)
- Jílek J. 4, Mika M. 2, Pelc Petr 1, Pelc Přem. 0, čtyřhra Jílek J. – Pelc Přem.
- Netrh V. 3, Charvát L. 2, Flajšingr P. 2, Šulitka V. 2, čtyřhra Flajšingr P. – Charvát L.

SK Skryje B - RC Rakovník C 14 : 4 (45 : 19)
- Rybáček L. 4, Korf J. 3, Hůla J. 3, Zíma P. 1 (2), Jedlička P. 1 (2), čtyřhry Korf J. – Hůla J. a Rybáček L. – Zíma P.
- Štysová G. 2, Pýcha H. 2, Cír J. 0, Kolář M. 0

So. Nesuchyně C - So. Kroučová B 12 : 6 (41 : 24)
- Jílek M. 4, Šebek M. 4, Barsa J. 1, Češka F. 1, čtyřhry Jílek M. – Barsa J. a Češka F. – Šebek M.
- Kučaba L. 2, Štěchmüllerová A. 2, Staněk V. 2, Fejfar T. 0

So. Janov C - SK Hřebečníky B 8 : 10 (31 : 35)
- Pacourek J. st. 3, Ryska P. 2, Amler Mar. 2, Benda J. 0, čtyřhra Pacourek J. st. – Ryska P.
- Hejný P. 3, Kolský V. 3, Skála P. 2, Jirouš P. 1, čtyřhra Jirouš P. – Skála P.

1. SK Pšovlky A 19 16 1 2 0 226:116 52
2. B. Lubná 19 15 1 3 0 217:125 50
3. SK Skryje B 19 14 2 3 0 222:118 49
4. So. Lány D 19 13 0 6 0 202:140 45
5. SK Hřebečníky B 19 13 0 6 0 185:157 45
6. RC Rakovník C 19 11 1 7 0 201:141 42
7. SK Pavlíkov 19 11 1 7 0 190:152 42
8. So. Janov C 19 6 0 13 0 158:184 31
9. So. Nesuchyně C 19 5 1 13 0 140:200 30
10. So. Kroučová B 19 3 2 14 0 115:227 27
11. R. Třtice A 19 1 2 16 0 112:230 23
12. So. Skřivaň 19 0 1 18 0 82:260 20

V. třída - 18. kolo

R. Třtice B - SK Skryje C 14 : 4 (42 : 20)
- Kolek V. 4, Novotný M. 3, Urbanovič V. 3, Svobodová L. 2 (2), Houdková J. 0 (2), čtyřhry Kolek V. – Novotný M. a Urbanovič V. – Svobodová L.
- Korf J. 3, Slepička V. 1, Špaček P. 0, Šimůnek L. 0

SK Pšovlky B - So. Všetaty B 12 : 6 (39 : 29)
- Šulitka V. 3, Čech J. 3, Hospodářský J. 3, Koleníková D. 1, čtyřhry Šulitka V. – Koleníková D. a Čech J. – Hospodářský J.
- Kalík J. ml. 3, Uhrin P. 1, Pešek L. 1, Pešek M. 1

TJ Čistá C - SK Pšovlky C 17 : 1 (52 : 13)
- Vocetka J. 4, Smetana J. st. 4, Plincner L. 4, Steinbach S. 3, čtyřhry Vocetka J. – Plincner L. a Smetana J. st. – Steinbach S.
- Kochleffl P. 1, Horváth J. 0, Leman N. 0, Čechová E. ml. 0

V. třída - 11. kolo

SK Skryje C - TJ Čistá C 5 : 13 (16 : 43)
- Korf J. 4, Slepička V. 0, Beneš V. 0, Špaček P. 0, čtyřhra Korf J. – Slepička V.
- Plincner L. 3, Vocetka J. 3, Smetana J. st. 3, Lepka M. st. 3, čtyřhra Smetana J. st. – Lepka M. st.

1. R. Třtice B 18 17 0 1 0 223:101 52
2. TJ Čistá C 18 11 2 5 0 207:117 42
3. SK Pšovlky B 18 12 0 6 0 208:116 42
4. So. Všetaty B 18 8 1 9 0 172:152 35
5. SK Skryje C 18 2 2 14 0 111:213 24
6. SK Pšovlky C 18 1 1 16 0 51:273 21

JAROSLAV KRAUS

2.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Na ranči U Bentleyho zakončí sezonu Hubertovou jízdou

Ilustrační foto.

Strom pro Prahu se letos bude kácet u Berounky

Hředle zdolaly ve šlágru Olympii a jsou v čele

Rakovnicko – Okresní přebor Rakovnicka má nového lídra. Jsou jím Hředle, které ve šlágru 8. kola zdolaly rakovnickou Olympii 5:3. Nováček z Rynholce se po vynikajícím úvodu trochu zadrhl.

Rezerva Tatranu koncertovala, béčko SK uhrálo v Dobré bod

Rakovnicko  – Béčko Tatranu, které se pohybuje v dolní polovině tabulky nejnižší krajské fotbalové soutěže, si v 8. kole smlslo na Zlonicích, které zničilo 6:0.

Hradec Ráčkům nevoněl, Sudoměřice byly jiná káva

Rakovník – Po čtyřech extraligových duelech, ve kterých rakovničtí hokejbalisté pokaždé bodovali, přišla jasná porážka, kterou jim přichystal Hradec. Ráčci se však brzy oklepali a v Sudoměřicích, proti kterým se jim dařilo již v loňské základní části, vyhráli poprvé za tři body.   

Hokejisté zvládli drama se Slaným

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Již o čtyři góly vedli hokejisté rakovnického HC v 6. kole krajské ligy nad rivalem ze Slaného a zdálo se, že si po třech porážkách dokráčí pro pohodlnou výhru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení