Všechna děvčata se ukázala v nejlepší formě a hodnocení poroty jejich výkonům opravdu odpovídalo. Trio vybojovalo úžasné stříbrné medaile a obě jednotlivkyně se vyšplhaly až na 4. místo. Trenérky Kláru Hlaváčkovou a Lucii Břinčilovou nejvíce potěšil úspěch Sofinky, která bojovala jako jedna z nejmladších mezi celkem 19 závodnicemi. 


V Praze to dobou probíhala soutěž FISAF III. výkonnostní třídy. Fitness tým Aquababes zužovala před závodem nervozita. Všechny týmy v kategorii fitness týmů 8-10 let jsou velmi vyrovnané a sama porota se často nemůže shodnou na výsledcích, rozhoduje tedy každá chybička a každý drobný detail v provedení sestavy. „Nervozita naštěstí po příchodu na závodní plochu opadla a děvčata zacvičila s velkým nasazením, energií a téměř bezchybně. Porota tentokrát ohodnotila sestavu krásným 2. místem,“ byla spokojená trenérka Klára Hlaváčková. 


V II. výkonnostní třídě v kategorii fitness týmů 8-10 let se představil tým Školaček, který suverénně nastoupil na závodní plochu a hned po zaznění prvního tónu to naplno rozjel. „Tým dal do choreografie opět obrovskou energii. Drobné chybičky se však objevily v některých postaveních, což bohužel mělo vliv na hodnocení choreografie,“ litovala trenérka Lucie Břinčilová. Školačky tedy braly stříbrné medaile. Od první pozici je dělila pouhá známka, kdy od rozhodčích děvčata získala dvě první a tři druhá místa. 


Dalším želízkem v ohni byl stepařský tým Jackson, který na předchozím závodě II. výkonnostní třídy v kategorii 11-13 let v Lounech vybojoval zlaté medaile. „Holky zacvičily skvěle, dalo by se říct, že lépe než předtím v Lounech. Bohužel jejich výkon tentokrát tolik nezaujal porotu, takže si stepařky přivezly bronzové medaile. To ale vůbec nevadí, důležitý je pokrok a na holky jsem velmi pyšná,“ byla spokojená trenérka Šárka Stříbrská. 


Poslední medaili – stříbrnou, si pověsila na krk dvojice Valentýna Karhánková a Giulia Berti v kategorii sportovního aerobiku týmů 14-16 let. „Holky letos dost bojují s nervozitou před závody a kvůli tomu dělají sice malé, ale zbytečné chyby, které byly i na tomto závodě. Bohužel je to tentokrát stálo zlato. Na té psychice musíme zapracovat, aby holky předváděly sebevědomé a jisté výkony. Přesto jsem na ně moc pyšná, jsou skvělé a věřím, že to dotáhnou hodně daleko,“ podělila se o své dojmy trenérka Markéta Vondráčková