II. výkonnostní třída: 
Valentýna Karhánková a Giulia Berti – sportovní aerobik mini týmy 14-16 let - 1. místo 
"Vali a Giuli jsou skvělá dvojka, která pravidelně ze závodů II. výkonnostní třídy vozí medaile, holky ani teď nezklamaly a podaly perfektní výkon, který jim přinesl zlaté medaile," byly spokojené jejich trenérky. 

tým Jackson – step aerobik 11-13 let - 1. místo
tým Školačky – fitness aerobik 8-10 let - 2. místo
Sofie Ortmannová – sportovní aerobik jednotlivkyně 11-13 let - 8. místo
Denisa Žáčková – sportovní aerobik jednotlivkyně 11-13 let- 15. místo
"Na soutěži II. výkonnostní třídy v letošním roce poprvé bojoval stepařský tým Jackson, fitness tým Školačky a také dvě jednotlivkyně – Sofie Ortmannová a Denisa Žáčková. Holky se zde se svojí premiérou naprosto dokonale popraly se svými silnými soupeři. Tým Jackson a školačky cvičily s obrovskou energií a vybojovaly medaile (Jackson zlato, Školačky stříbro). Sofinka s Deniskou se ve své početné kategorii také neztratily. Deniska se umístila na 15. místě a Sofince se dokonce podařilo probojovat do finálového kola mezi 10 nejlepších, kde si pak udržela 8. místo, ze kterého postupovala i ze semifinálového kola," zhodnotily vystoupení svých svěřenkyň trenérky. 

III. výkonnostní třída:
tým Seňority – step aerobik 14-16 let - 1. místo
Seňority na závodech III. výkonnostní třídy v Lounech zacvičily moc pěkně, dokonce zde od rozhodčích dostaly mnohem vyšší bodové známky než na předchozích závodech. 

tým Aquababes – fitness aerobik 8-10 let - 3. místo
Tým nejmenších holčiček zacvičil suverénně, s lehkostí a velmi příjemným výrazem a díky tomu je rozhodčí ohodnotily bronzovými medailemi. 

Sofie Sipeticová a Nicole Gluckseligová – sportovní aerobik mini týmy 11-13 let - 7. místo
Sofinka s Nikolkou zacvičily krásně synchronně. Bohužel jejich výkon ovlivnily chybičky v provedení povinných prvků. Umístily se nakonec na 7. místě.

Tereza Fabišková a Josefina Zrubcová – sportovní aerobik mini týmy 11-13 let - 8. místo
Terezka s Pepinkou, stejně jako jejich kamarádky Sofi a Niki ze starší kategorie, měly moc hezké provedení aerobních vazeb a jejich výraz sestavě dodával šmrnc. Provedení povinných prvků bylo slabší, takže holčičky obsadily 8. místo.

Jednotlivkyně Emička - 14. místo
Emička v letošním roce soutěžila na soutěži Mistry s mistry. Nyní se s novou choreografií poprvé zúčastnila III. výkonnostní třídy. Její provedení sestavy bylo úžasné, mělo to drive! Její projev oslovil i artistic rozhodčí, kteří ji viděli na medailových pozicích. Bohužel v tom zápalu zacvičit dokonale se Emičce nepodařily některé povinné prvky, takže nakonec kvůli technickému hodnocení obsadila 14. místo.
Trenérky závodnic II. A III. výkonnostní třídy: Lucie Břinčilová, Klára Hlaváčková, Markéta Vondráčková, Šárka Stříbrská.