Na svůj poslední závod jarní sezóny se vydal fitness tým Hannah Montana do Prahy, a to na Mistrovství České republiky v aerobiku II. VT ČGF. Holky podaly nejlepší výkon sezóny a odvezly si krásné 5. místo. „Všechny byly z tak velkého závodu nadšené, nikdy se ničeho podobného neúčastnily a moc si to užily. Do dalších závodů musíme zapracovat na držení těla, synchronu i výrazu, abychom si zase sáhly na medaili,“ doufá trenérka Gabriela Vimrová.

I stepařský tým Párty postoupil do velkého finále republikového šampionátu a ve velké konkurenci nakonec obhájil titul vicemistryň republiky, když první místo jim uteklo o 1,3 bodu. „Dívky zacvičily velmi dobře, svůj poslední závod si jely hlavně užít a bylo to na jejich výkonu vidět. Myslím, že sezonu jsme zakončily opravdu bravurně,“ je pyšná trenérka Andrea Tvarůžková.

Do Prahy dorazila i děvčata z týmu Sixties. Jejich posledním závodem bylo velké finále soutěže Žij pohybem. Při vyhlášení panovala veliká nervozita, ale nakonec se holky opět postavily na nejvyšší stupínek vítězů. K tomu navíc získaly také speciální cenu poroty, kterou velmi zaujala jejich hudba a choreografie od trenérky Kláry Hlaváčkové. „Atmosféra závodu byla opravdu skvělá, holky si zacvičily na vyvýšeném pódiu, při záři reflektorů a za podpory téměř celé haly. Přestože holky cvičily tentokrát v oslabení, protože jedna ze závodnic onemocněla, předvedly výborný výkon. Nyní čeká děvčata zasloužený odpočinek a poté letní příprava na podzimní část sezóny,“ sdělila spokojena Klára Hlaváčková.