Ve fitness aerobiku závodily celkem 3 týmy v různých věkových kategoriích a všem se podařilo vybojovat medaile. Stříbrné skončily v kategorii 7-9 let Aquababes. „Holkám příliš štěstí nepřálo, téměř u konce sestavy se dvě závodnice srazily. I přes to je ale porotci ohodnotili vysokými známkami a děvčata si tak domů odvezla stříbro," zhodnotila vystoupení nejmladšího týmu trenérka Klára Hlaváčková, která se vyjádřila i k bronzu, jenž získaly Školačky. „V kategorii 9 až 11 let byla konkurence nejsilnější, takže i bronz brala děvčata s radostí a nadšením. Z výkonu holek jsme však trochu zklamané, protože děvčata vždy cvičí choreografii s velkou energií, která jim tentokrát bohužel chyběla."

Také čtěte: Stávka řidičů bude přesně za týden

V kategorii 14 a více let vybojovala Jamajka stříbro, se kterým byla spokojena i Lucie Břinčilová. „Juniorkám se sestava až na drobné chybičky vydařila, do příštích závodů se zaměří především na zlepšení fyzické kondice, kterou náročná choreografie vyžaduje."

Jediným týmem ve step aerobiku byl Jackson, který v kategorii 11-14 let skončil těsně za medailí. „Stepařský tým měl na těchto závodech svoji premiéru. Holky ovládla nervozita, která se dost odrazila na jejich výkonu, přesto se ale dokázaly v konkurenci prosadit," byla ráda Šárka Stříbrská.
 Ve sportovní aerobiku v kategorii do 8 let v konkurenci 17 závodnic získala Laura Žáčková páté místo a Karolína Hofmanová skončila čtrnáctá.

„Laurinka od předchozí sezony dost výrazně zapracovala na prvcích obtížnosti i aerobních vazbách, a to ji posunulo do popředí výsledkové listiny. Má před sebou ještě dost práce, ale tento výsledek nás velmi potěšil. Kája se na závodní plochu soutěže Mistry s mistry postavila sama úplně poprvé, z počátku velmi bojovala s nervozitou, ale nakonec si sestavu užila a odvezla si krásné 14. místo," byly spokojeny trenérky Šárka Stříbrská a Lucie Hlaváčková.

Šestá byla v kategorii 9-10 let Ema Trnková a Denisa Žáčková skončila v kategorii 11-12 let dvanáctá. „Emička předvedla svou choreografii s velkým nasazením, a to jí přineslo nádherné umístění a ve velké konkurenci (33 závodnic) se probojovala ke skvělým výsledkům," měla radost Lucie Břinčilová, která pochválila také Denisu. „Deniska zvládla přechod do starší kategorie výborně a v konkurenci 37 závodnic dokázala porazit i několik starších soupeřek."

Nepřehlédněte: Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

První ze dvou trojic – Sofie Ortmannová, Nikola Hofmanová a Klára Kesslová skončila v kat. 9-11 let šestá. „Děvčata závodí v tomto složení prvním rokem, jejich kamenem úrazu jsou prvky obtížnosti, které se jim bohužel nedaří vypilovat. Skvělé provedení aerobních částí a energický projev ale děvčatům přinesl body navíc a tak se vyšplhala až na šesté místo," zhodnotily sestavu trenérky Šárka Stříbrská a Klára Hlaváčková, jež měly radost i ze stříbra tria Karolína Němcová, Kateřina Staňková a Aneta Pánková v kategorii 16 a více let. „Holky se dlouho potýkaly se zraněními a nebylo vůbec jasné, zda nastoupí. V kompletním složení trénovaly pouze týden před závodem a i to stačilo na stříbro."