Blízko k úspěchu měl i poslední Křivoklát, Janov veze příjemnou remízu z Olešné. K záchraně v OP I. třídy udělala důležitý krok rezerva Nového Strašecí na domácích stolech proti Nesuchyni.

So. Křivoklát A – KST Rakovník D 8:10

Za stavu 6:6 Jaroš přehrál 3:2 Podestáta, ale Fratina podlehl v rozhodujícím setu Šebkovi a stejným způsobem Hauner prohrál po boji se Sosnou, když už vedl 2:0. Překvapivě těsnou výhru hostů pak potvrdili v závěrečných singlech Podestát proti Fratinovi a Šebek s Dolejšem. Domácí tak jen mohli litovat utkání Fratina – Vlček, ve kterém domácí borec prohrál 9:11 v pátém setu.

KK Rakovník – So. Lány B 8:10

Na 5:6 snižoval Štengl proti Jirkovskému, když otočil zápas z 1:2 ve svůj prospěch, ale v dalších dvouhrách Sušánka-Szabo a Fojtík – Moravec bodovali opět hosté. Rozuzlení dramatického utkání přineslo střetnutí Sušánka – Jirkovský, kde v napínavých koncovkách setů Sušánka vyrovnal na 2:2 na sety, ale v pátém se radoval opět Jirkovský.

So. Nové Strašecí B – So. Nesuchyně A 11:7

Zápas rozhodla forma V. Libovického, který v rozhodujících momentech dokázal přehrát Hetta i Šeráka a rozmnožil tak bodový zisk z úvodních čtyřher. V souboji obranářů byl úspěšnější i Jiříček proti Krobovi a desátý vítězný bod získal Rovný výhrou 3:1 nad M. Šebkem. Vyrovnanější domácí kvarteto tak udrželo kontakt s vyrovnaným středem tabulky, pro hosty je to další nepříjemná ztráta v boji o záchranu.

So. Hředle A – So. Rakovník A 16:2

Jednoznačný průběh zápasu, ve kterém hostům chyběly opory Stibor a Miller. Nejblíže k úspěchu měl Jansa proti Novákovi, první bod na 8:1 ale získal až Jerhot ve dvouhře s Lincem. Vyrovnané duely přinesly i zápasy Linc – Jansa 3:2 a Novák – Čermák 3:2, Dvořáček pak v závěru nenašel recept na levorukého a dobře hrajícího Jansu.

So. Olešná A – So. Janov A 9:9

Nováček soutěže vystrčil drápky i na stolech soupeřů, stav 4:3 přinela bitva Kočovský – Pacourek J. 2:3, Lédl prohrál ve třech setech s Dráždilem a blízko k bodu měl Houdek, který v pátém setu podlehl 14:12 Bařtipánovi. Jeho chvíle však přišly v závěru. Nejprve si poradil 3:1 s Procházkou a na 8:9 dal naději hostům na výhru, když 3:2 porazil i Kočovského. Spravedlivou remízu pak zajistil domácím Lédl proti Amlerovi.

SK Přílepy A – RC Rakovník A 12:6

Po vyrovnaných čtyřhrách na 4:4 opět vyrovnával Gebhart 3:2 proti Kutílkovi, ale zápas se lámal v utkáních Holý – Hejda 3:2 a Jílek – Krůta 3:2. V koncovkách setů pak Dupač nestačil na Kutílka i Holého a domácí už náskok proměnili v přesvědčivé vítězství a přeskočili tak svého soupeře v tabulce na šesté místo do horní poloviny celkového pořadí.