TJTZ Atlantic Rakovník – Dalmach Turnov 4:3 (2:2)

Atlantic nastoupil proti Turnovským v silnější sestavě než v minulých zápasech, což bylo na vývoji zápasu znát. Oba týmy se soustředily na kvalitní defenzivu, mírně aktivnější byl domácí celek. Do vedení ale šli trochu překvapivě hosté, za domácí ale brzy vyrovnal Vodrážka. Do vedení šli posléze znovu hosté, když z trestného kopu prostřelili děravou zeď domácích. Do poločasu ale domácí opět vyrovnali brankou Vodrážky, a tak se v druhém poločasu začínalo nanovo.

Druhý poločas se hrál dlouho bez branek, domácí zvyšovali svou převahu, ale do vyložených šancí se nedostali. V utkání šel ale znovu do vedení Turnov, když se jejich hráči poněkud šťastně dostali před rakovnickou brankou k odraženému míči. Za Rakovník pak vyrovnal kapitán Hájek.
Hosté z Turnova byli v závěru evidentně spokojeni s remízou, pozorně bránili a do útoku se nepouštěli. To se jim ovšem stalo osudným. Sedmnáct vteřin před koncem napřáhl ke střele Hájek a jeho střelu doklepl do branky Vodrážka. Atlantic tak po boji vybojoval cenné tři body.

TJTZ Atlantic Rakovník: Bartyzal - Hájek, Doležal, Vodrážka, Blecha L., Kučera, Urban J., Blecha F., Loder J.

Adam Doležal